TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

05.08.2016

Trenerzy po meczu Jagiellonia- Arka.

Koncentracja Jagiellonii i proste błędy Arki w defensywie. To główne przyczyny wygranej gospodarzy w przekazie trenerów po dzisiejszym meczu.

 

 

Michał Probierz (Jagiellonia):

 

Gratuluję zespołowi, bo widać, że podeszli rzetelnie do tego meczu. Po porzednich meczach nie było rozkojarzenia i to jest ważne. Widać na treningach walkę o miejsce w skaldzie i to nie jest tylko zwycięstwo tych którzy grali, ale także tych którzy naciskają. Były fazy w tym meczu i w niektórych momentach, było nerwowo. Szczególnie przy kontuzji Piotra Tomasika musieliśmy dokonać innych zmian. Trzeba nad niektórymi rzeczami jeszcze popracować, ale trzeba się cieszyć z korzystnego wyniku. Dziękuje także publiczności która nie zawiodła.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

Chciałem pogratulować Michałowi zasłużonego zwycięstwa. Mecz nam się ułożył fatalnie. Straciliśmy w 3 minucie bramkę. Jagiellonia w meczu z Ruchem także zdobyła szybko bramkę i wygrała wysoko. Próbowaliśmy, jednak drużyna Jagiellonii to klasowy zespół. W 43 min. podważyła na 2:0. W szatni jeszcze coś próbowaliśmy zmienić, ale bramka na 3:0... Bardzo proste błędy. W jednym meczu zdarzyły nam się dziecinne błędy w defensywie i to przerodziło się na tak wysoką porażkę. Trudno. Wiedzieliśmy, że przyjeżdżamy na ciężki teren, ale za łatwo dzisiaj traciliśmy bramki.  

 

 notował:tr

 

 BILETY NA ŚLĄSK WROCŁAW!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_online_174cdbb30debfaa25635f1e4d53c2188.jpg

 

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 

 


Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia