TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Drużyny » Juniorzy Starsi





ARKA GDYNIA SA - CLJ U18 JESIEŃ 2021


Dolny rząd od lewej: Dawid Jasiński, Jakub Kościów, Arkadiusz Zagórski - trener koordynator bramkarzy drużyn młodzieżowych, Grzegorz Witt - trener koordynator ds. motoryki drużyn młodzieżowych, Robert Wilczyński - I trener, Bartosz Zawidzki - asystent trenera, Paweł Abbott- trener współpracujący, Aleksander Capar, Oliwier Bartkowiak


Środkowy rząd od lewej: Igor Bojarczuk, Krzysztof Babś, Igor Luchowski, Donat Adkonis, Kacper Łukowicz, Filip Gołoś, Kacper Kroczyński, Wojciech Zieliński, Dawid Plackowski, Jakub Romanik

Górny rząd od lewej: Kacper Krause, Adrian Łyszkiewicz - Dustet, Igor Puścikowski, Szymon Baranowski, Marcel Szymański, Mateusz Nawrocki, Marcel Predenkiewicz, Filip Tuliszka, Michał Galiński



KADRA WIOSNA 2022

Bramkarze: Filip Gołoś (2004), Kacper Łukowicz (2004)

Obrońcy: Adam Tandecki (2003) , Szymon Baranowski (2004), Mateusz Nawrocki (2004), Aleksander Capar (2004), Dawid Jasiński (2004), Igor Puścikowski (2004), Gnabasik Marcel (2005)

Pomocnicy:Wojciech Zieliński (2004), Michał Galiński (2004), Jakub Staniszewski (2005), Jakub Romanik (2004), Filip Tuliszka (2005), Adrian Dustet (2004), Igor Bojarczuk (2004), Marcel Predenkiewicz (2004), Mateusz Krause (2004), Kajetan Staniszewski (2003), Antoni Klimczuk (2005), Adrian Jurkiewicz (2005), Krzysztof Babś (2004), Mateusz Mikulski (2004)

Napastnicy: Kacper Kroczyński (2004),Marcel Szymański (2005), Zak Abbott (2005)

Sztab szkoleniowy: Robert Wilczyński - I trener, Bartosz Zawidzki - II trener, Paweł Abbott ? asystent , Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Grzegorz Witt - trener przygotowania motorycznego, Rafał Kamiński - fizjoterapeuta


W zespole mogą występować zawodnicy z pierwszego i drugiego zespołu urodzeni w 2003 i młodsi oraz zawodnicy juniora młodszego





KADRA JESIEŃ 2021

Bramkarze: Maciej Pawłowski (2004), Marceli Gogola (2004), Filip Gołoś (2004), Kacper Łukowicz (2004)

Obrońcy: Szymon Baranowski (2004), Mateusz Nawrocki (2004), Aleksander Capar (2004), Dawid Jasiński (2004), Igor Puścikowski (04)

Pomocnicy: Wojciech Zieliński (2004), Michał Galiński (2004), Jakub Staniszewski (2005), Jakub Romanik (2004), Filip Tuliszka (2005), Adrian Dustet (2004), Igor Bojarczuk (2004), Marcel Predenkiewicz (2004), Mateusz Krause (2004), Jakub Kościów (2004), Donat Adkonis (2004), Jakub Sochacki (2004)

Napastnicy: Kacper Kroczyński (2004), Igor Luchowski (2004) Dawid Plackowski (2004),Marcel Szymański (2005)

W zespole mogą występować zawodnicy z pierwszego i drugiego zespołu urodzeni w 2003 i młodsi oraz zawodnicy juniora młodszego

Sztab szkoleniowy: Robert Wilczyński - I trener, Bartosz Zawidzki - II trener, Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Grzegorz Witt - trener przygotowania motorycznego, Rafał Kamiński - fizjoterapeuta








Mapa Strony