TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

Wirtualna wycieczka

Drużyny » Juniorzy Starsi


 

ARKA GDYNIA SSA – junior starszy CLJ U18


W górnym rządzie od lewej: Kacper Stec, Aleksei Etin, Kasper Własny, Kamil Skręta, Dominik Rusnak, Radosław Nowicki, Dawid Chmurzyński, Klaudiusz Milachowski, Bartosz Kamiński, Jakub Czochór

 

 

W środkowym rzędzie od lewej: Damian Fos, Igor Lubowicz, Rafał Kamiński (fizjoterapeuta), Karol Cegłowski (analityk), Arkadiusz Zagórski (trener bramkarzy), Jakub Frydrych (I trener), Szymon Hartman (II trener), Maciej Dragosz (asystent), Jerzy Rumian (kierownik zespołu), Kacper Skóra, Kacper Tomczak

 

 

W dolnym rzędzie od lewej: Kamil Motyl, Kacper Książkiewicz, Kornel Przyborowski, Oliwier Dobek, Marcin Skowronek, Oskar Rejman, Jakub Chojnowski, Kacper Magdziński, Nikodem Parulski, Kacper Aleksiuk 

 

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH   -  KADRA JESIEŃ 2019

 

Bramkarze: Oskar Rejman, Marcin Skowronek

 

Obrońcy: Kacper Stec, Kacper Tomczak, Igor Lubowicz, Nikodem Parulski, Dominik Rusnak, Damian Fos, Kamil Skręta (2003), Dawid Chmurzyński

 

Pomocnicy: Oliwier Dobek, Kasper Własny, Bartosz Kamiński, Jakub Chojnowski, Kacper Aleksiuk, Radosław Nowicki, Kamil Motyl, Kornel Przyborowski, Kacper Książkiewicz, Jakub Czochór,

 

Napastnicy: Kacper Magdziński, Kacper Skóra (2003)

 

Wszyscy rocznik 2002 (Skóra i Skręta 2003)

 

Sztab szkoleniowy: Szymon Hartman – I trener, Maciej Dragosz – asystent trenera, Arkadiusz Zagórski – trener bramkarzy, Karol Cegłowski – analityk, Rafał Kamiński – fizjoterapeuta, Jerzy Rumian - kierownik 

 

W drużynie będą mogą też występować zawodnicy z kadry juniorów młodszych, a także  Mateusz Stępień z kadry I zespołu.

 


Mapa Strony