TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Media » Zasady komunikacji

 

Przedstawiamy wytyczne dotyczące pracy mediów – sezon 2023/24


1. Informujemy, że na stadionie obowiązuje podział na strefy dostępu.
2. Osoby z identyfikatorami przyporządkowującymi ich do danej strefy, nie będą mogły przemieszczać się do innej strefy oraz zmieniać miejsca na trybunie, pod rygorem odbioru akredytacji i nie przyznania jej do końca obecnego sezonu.
2.1. Składy meczowe zostaną wysłane dziennikarzom także poprzez system accredito.


3. Przedmeczowe  konferencje prasowe odbywać się będą w Sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim. Dziennikarze zostaną wcześniej uprzedzeni o jej terminie poprzez system accredito.
4. Wywiady z piłkarzami oraz trenerami mogą odbywać się bezpośrednio lub telefonicznie, po wcześniejszym kontakcie i uzyskaniu zgody od rzecznika prasowego. Przypominamy zasady dotyczące wywiadów: http://www.arka.gdynia.pl/index.php?typ=podstrona&id=31

4.1. Wywiady pomeczowe odbywają się w wyznaczonej strefie mieszanej po konferencji prasowej.

5. Wstęp na mecze na Stadionie Miejskim w Gdyni obowiązuje za okazaniem akredytacji przyznanej przez Klub oraz jednorazowego biletu wstępu lub całosezonowego karnetu.

5.1.Złożenie wniosku akredytacyjnego następuje poprzez system accredito, ale nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. Klub ma prawo nie przyznać akredytacji bez podawania przyczyny. 

6. Klub przyznaje po jednej akredytacji PRASOWEJ/RADIOWEJ/ FOTO na redakcję.

7. Wnioski akredytacyjne przyjmujemy za pośrednictwem systemu accredito. Wnioski po przekroczeniu terminu procesu na dany mecz, nie będą rozpatrywane. Przyznane akredytacje stałe obowiązują do odwołania. Przyznane akredytacje stałe obowiązują do odwołania i mogą być odebrane za nieprzestrzeganie poleceń służb lub zachowanie godzące w wizerunek Klubu.


8. Odbiór akredytacji, a także kamizelek FOTO następuje przed meczem w kasie technicznej nr 4 od 1,5 h przed rozpoczęciem meczu.

9. Media piszące oraz stacje radiowe wchodzą na trybunę prasową i stanowisko radiowe wejście MEDIA/sektor B3/B4 od strony ul. Olimpijskiej. Wyznaczone zostaną dla nich miejsca na dedykowanej Trybunie Medialnej


10. Fotoreporterzy wchodzą na meczu do stref za bramkami do tzw. strefy FOTO/BRZEGU BOISKA. Wejście do tej strefy następuje bramą nr 20 od ul. Olimpijskiej po odebraniu akredytacji i kamizelki w kasie technicznej nr 4.

10.1. Strefa BRZEGU BOISKA jest umiejscowiona za obiema bramkami i za bandami reklamowymi. Wejście bramą nr 20 umożliwia zajęcie pozycji od strony trybuny GÓRKA. Przejście do Strefy BRZEGU BOISKA umiejscowionej od strony trybuny GOSIR następuje wyłącznie przed początkowym gwizdkiem sędziego!

10.1.1.  Fotoreporterzy mogą być dopuszczeni do przebywania w strefach przy ławkach rezerwowych ale tylko do momentu zakończenia prezentacji i rzutu monetą. Fotoreporterzy mogą znajdować się minimalnie 2 metry od strefy technicznej i nie mają wstępu do tunelu. Przed pierwszym gwizdkiem muszą udać się na miejsca za bramkami.

10.2. W przerwie meczu fotoreporterzy mogą zmienić zajmowaną pozycję, przemieszczając się wzdłuż trybuny TORY lub OLIMPIJSKA.

UWAGA! STREFA PRACY DLA FOTO ZA BRAMKAMI WYZNACZONA BĘDZIE REKLAMAMI LUB TAŚMAMI ZA LINIAMI KOŃCOWYMI BOISKA! W trakcie spotkania fotoreporterzy mogą znajdować się wyłącznie w tych wyznaczonych strefach!

10.3. Niezastosowanie się do zakazu będzie skutkowało natychmiastowym odebraniem akredytacji przyznanej na sezon 2023/2024.


10.4. Toaleta dostępna dla fotoreporterów znajduje się przy wyjściu z bramy nr 20.

11. Każdy fotoreporter jest zobowiązany do założenia kamizelki oraz przestrzegania poleceń wydawanych przez służbę porządkową.

12. Konferencje prasowe odbywają się w sali konferencyjnej na stadionie. Zapis z konferencji będzie dostępny także na klubowym kanale YouTube oraz stronie www, a także zostanie przesłany do mediów za pośrednictwem  systemu accredito.

13. Każdy z dziennikarzy i fotoreporterów jest zobowiązany do noszenia akredytacji w widocznym miejscu przez cały czas przebywania w danej strefie na stadionie.

14. Przypominamy o zakazie rejestracji pola gry i nagrywaniu przez nieuprawnione media pod rygorem odbioru akredytacji dla redakcji.

15. Po meczu w wyznaczonej obok sali konferencyjnej tzw. strefie mieszanej przemieszczać się będą zawodnicy gospodarzy. Goście wychodzą bramą wjazdową obok szatni gości przy bramie nr 20.

16. Wejście do stref dla mediów będzie możliwe 90 minut przed rozpoczęciem spotkania, opuszczenie Strefy Brzegu Boiska następuje najpóźniej 15 minut po zakończeniu meczu, opuszczenie Trybuny Medialnej następuje najpóźniej 25 minut po zakończeniu meczu. Strefa robocza w budynku głównym jest dostępna przed meczem, w przerwie oraz po zakończonym meczu. Powyższe należy uwzględnić przy planowaniu pracy redakcji.

17. Przedstawiciele mediów zobowiązani są do przestrzegania wszelkich przepisów porządkowych obowiązujących na stadionie, w tym Regulaminu Imprezy Masowej oraz Regulaminu Stadionu.

19. Obowiązujące zasady po zmianie wytycznych dot. organizacji spotkań mogą ulec zmianie o czym poinformujemy w odrębnym komunikacie.  

Biuro prasowe Arka Gdynia SA
 

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia