21.11.2015

Juniorzy starsi bez punktów we Wrocławiu.

Podopieczni Krzysztofa Janczaka przegrali we Wrocławiu ze Śląskiem 2:4 (0:2).  Nasz zespół tracił bramki pod koniec pierwszej oraz na samym początku drugiej połowy. Dopiero przy stanie 0:4 udało się w końcówce zdobyć bramki.

Centralna Liga Juniorów Starszych Grupa Zachodnia - 17. kolejka:

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia  4:2 (2:0)

Bramki:  35', 38', 47', 49', - Kłosowski - 2 (82, 90)

Arka:  Moczadło, Izdebski, Czaja, Dorawa (46’ Gębiś), Wawszczyk, Hołtyn, Białek, Olszewski B. (52’ Łyszyk), Kłosowski, Stepnowski (71’ Malanowski),   Wośk (46’ Nowicki).

Tabela i wyniki juniorów starszych

Błędy indywidualne oraz brak skuteczności były powodem porażki na wyjeździe ze Śląskiem. Fatalna końcówka pierwszej połowy i początek drugiej, gdzie młodzi arkowcy stracili 4 bramki. Dopiero w końcówce meczu udało się zmniejszyć rozmiary porażki.
Trener Krzysztof Janczak:

Szkoda tak głupio przegranych zawodów. W całym meczu byliśmy zespołem, który dłużej utrzymywał się przy piłce, stwarzał ciekawe sytuacje, ale był nieskuteczny. Nawet przegrywając 0:4. mogliśmy wygrać - od 70’-90’ mieliśmy 5 idealnych sytuacji na zdobycie bramek!