TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

30.07.2015

Konferencja przed Zawiszą: Pierwsza weryfikacja.

W konferencji prasowej przez sobotnią inauguracją 1 ligi wzięli udział: trener Grzegorz Niciński oraz zawodnicy: Paweł Abbott i Tadeusz Socha.

 

Na wstępie rzecznik prasowy przypomniał o specjalnych, niższych cenach biletów oraz , że warto także kupować w przedsprzedaży, co gwarantuje oszczędność 5 zł przy każdej wejściówce. Zapowiadając spotkanie z Zawiszą przedstawił bilans spotkań korzystny dla naszego zespołu.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A6213_fd0def19c8601bffc488272b6697c3fb.jpg

 

Pierwszy zabrał głos trener Grzegorz Niciński:

 

- Straciliśmy na jakiś czas Miro Bożoka i musimy sobie radzić bez niego. Tak się zdarza w piłce, choć mam nadzieję, że urazów będzie jak najmniej. Jesteśmy jednak przygotowani na takie sytuacje. Myślę, że zawodnicy, którzy wejdą w miejsce Miro zagrają dobrze i wygramy ten mecz.

 

Zawisza to bardzo dobry zespół, grają solidną piłkę, mają dobrego trenera. Jest to rywal bardzo trudny i zdajemy sobie sprawę z kim nam przyjdzie się zmierzyć. Mają mocną kadrę m.in. Alvarinho, Mica i będą się liczyć w ligowej stawce. Graliśmy z nimi sparing i wiemy, że umiejętności poszczególnych zawodników są wysokie. W okresie letnim każdy zespół się zbroi. Weryfikacja przyjdzie w lidze, już w pierwszej kolejce.

 

Przed nami bardzo ciekawa inauguracja na naszym obiekcie. Po kilku kolejkach będzie wiadomo więcej. Czeka nas długa runda i mam nadzieję, że będzie dobra w naszym wykonaniu. Na razie koncentrujemy się na pierwszym spotkaniu, po meczu z Zawiszą będziemy myśleć o kolejnym przeciwniku.

 

Z Pogonią łatwo dochodziliśmy do sytuacji. Były jednak mankamenty w grze obronne. Trzeba to poprawić i nad tym cały czas pracujemy.

 

Cieszymy się, że mamy równorzędnych piłkarzy na pozycjach. Pracować muszą także ci, którzy grają, bo inni depczą im po piętach. Zawodnicy jak Alan czy Paweł Wojowski muszą czekać na swoją szansę. Taka rywalizacja jest zdrowa. Piłkarze, którzy nie grali z Pogonią zagrali dzień później w sparingu. Niektórzy pokazali się z dobrej strony i niewykluczone, że znajdą się w kadrze w sobotę.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A6204_2d13a27480329ac03a77f79d2399a96c.jpg

 

Paweł Abbott:

 

- Podchodzę do każdego spotkania tak samo. Nieważne, czy gramy z zespołem, w którym już występowałem czy kimś innym. Moje nastawienie zawsze jest jednakowe.

 

Z Rafałem Siemaszko dobrze się uzupełniamy na boisku. W razie potrzeby także mogę się cofać do rozegrania, gdy to Rafał jest bardziej wysunięty. Całkiem dobrze wychodziła nam współpraca w ostatnim meczu, choć dopiero miesiąc razem trenujemy. Z czasem będzie to wyglądało tylko lepiej.

 

Jako napastnik jestem rozliczany z bramek. Na pewno chciałbym mieć ich na koniec sezonu jak najwięcej.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A6207_8f490020b478f07d762d22af86fbb97f.jpg

 

Tadeusz Socha:

 

- Inauguracja sezonu ligowego przed nami. Puchar był ważny, ale to liga jest najważniejsza. Myślę, że na stadionie pojawi się dużo kibiców i pomogą nam oni w tym meczu. Już z Pogonią pokazali, że potrafią nas głośno wspierać, gdy było ich niecałe 3 tysiące. Myślę, że w sobotę będzie większa frekwencja i jeszcze lepszy doping.

 

Graliśmy z Zawiszą sparing, znamy ich zestawienie personalne. Każdy z nas mógł poznać zawodnika, z którym będzie walczyć. Uważam, że ten sparing był nam potrzebny. Pokazał, że Zawisza lubi i potrafi grać piłką i atakiem pozycyjnym, co odróżnia ich od innych drużyn.

 

Wiadomo, że mecz ligowy zawsze wygląda nieco inaczej. Myślę, że spotkanie będzie ciekawe i kibice będą zadowoleni. Oby zakończyło się naszym zwycięstwem. 

 

notował: KK

 

 

TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW NA SPOTKANIE Z ZAWISZĄ!

 

 

img

 

 

KARNETY TAKŻE JESZCZE  W SPRZEDAŻY!

 

Przypominamy, że kupno karnetu daje szereg korzyści i stałość ceny wobec ruchomych cen biletów, jakie będą w nowym sezonie.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/www_slider_karnety_2015_6e119ae1d929816ffa6f1a490a3fb5a8.jpg

 

 

                                      ZACHĘCAMY DO KUPNA KARNETÓW I BILETÓW PRZEZ INTERNET!

 

   http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 

 

Sponsorem meczu z Zawiszą została firma MultiLog!

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia