TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.10.2014

Kapitan przed meczem z Chrobrym.

Przed meczem z Chrobrym rozmawialiśmy z kapitanem Arki Krzysztofem Sobierajem. Zapowiedział, że Arka chce ten mecz wygrać i we wszystkich spotkaniach do końca roku zdobyć jak najwięcej punktów.

 

Na wstępie „Sobi” w krótkich słowach podsumował ostatnie tygodnie w wykonaniu żółto-niebieskich.

 

- Myślę, że prawda o Arce, jak to zwykle bywa, leży gdzieś pośrodku. Jesteśmy obecnie na takim, a nie innym miejscu i tego się nie da oszukać ani z tym polemizować. Na tą chwilę wygląda to średnio, żeby wręcz nie powiedzieć - słabo. Ten zespół zasługuje na to, aby być wyżej  i  musimy wszystko zrobić, żeby tak się stało.

 

Kapitan Arki zgodził się ze stwierdzeniem, że problemem Arki jest duża liczba straconych bramek w meczach ligowych.

 

- Powiedziałbym, że tracimy nawet kuriozalne bramki. Co do indywidualnych pochwał to myślę, że tak naprawdę nie ma osoby, która zasługuje, by ją chwalić. Fakty są takie, jakie są. Powinniśmy się prezentować lepiej i mam nadzieję, że także będzie i w ostatnich pięciu meczach zapunktujemy, co da nam spokojniejszą zimę.

 

Podkreślił także, że spotkanie z Chrobrym będzie niezwykle ważne dla Arki i zawodnicy zrobią wszystko, by odnieść w nim zwycięstwo.

 

- Trzeba się skupić na meczu z Chrobrym. To mecz o „6 punktów” i należy go wygrać. Musimy wszystko zrobić, by wygrać i zmazać plamę z Lubina.

 

rozmawiał: tryb 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia