TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

02.10.2014

Konferencja przed Wigrami: Kontynuować zwycięską passę!

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa przed spotkaniem z Wigrami Suwałki. Z dziennikarzami spotkali się trener Grzegorz Niciński i bohater meczu w Płocku Michał Szubert. Obaj zgodnie zapowiedzieli, że w sobotę celem Arki jest zwycięstwo.

 

 

Na wstępie rzecznik klubu przypomniał bilans meczów z Wigrami, które odbyły się jeszcze w bylej 3 lidze oraz poinformował, że w przerwie meczu odbędzie się prezentacja  zawodników SI Arka z rocznika 2004. Kibice będą także zbierać pieniądze na żółto-niebieskie wyprawki.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_3040_286814c8f2e49e67e4a2e39cd2c9694f.jpg

 

Potem przyszła pora na sprawy czysto sportowe. Trener Niciński, krótko odniósł się do poprzedniego meczu z Płocku i przygotowań do sobotniej potyczki z Wigrami.

 

- Ten mecz w Płocku to już historia. Żyjemy już tym meczem, który nas czeka za dwa dni. Fajnie się stało, że przełamaliśmy się. Przepracowaliśmy mocno ten tydzień w fajnej atmosferze i to napawa optymizmem przed kolejnym meczem.

 

Trener odniósł się także do kwestii związanych z licencją trenerską i prowadzeniem Arki w kolejnych meczach. Podkreślił, że teraz najbardziej skupia się na sobotnim meczu.

 

- W zeszłym tygodniu byłem na egzaminach w Białej Podlaskiej. Było 30 kandydatów. W piątek ma być ogłoszona lista przyjętych. Jestem dobrej myśli, ale nie chcę za dużo jeszcze mówić. Na pewno chciałbym kontynuować naukę w szkolę trenerów.

 

Poprowadzenie Arki to moje marzenie, na tą chwilę jestem tymczasowym trenerem. Przed nami mecz z Wigrami. Cieszę się bardzo, że udało się wygrać w Płocku i  zdobyć 3 pkt. Na pewno mamy dobrą drużynę, która ma swój potencjał. Dużo o tym mówiliśmy ostatnio, ale nie przekładało się to na punkty, a teraz wreszcie się przełożyło. Myślę, że będziemy kontynuować dobrą passę, która pozwoli nieco odetchnąć  i udowodnić, że Arka to solidny piłkarsko klub.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_3029_b07078b5d44250127d893b497a38a8b0.jpg

 

 

Michał Szubert krótko potwierdził słowa trenera – w najbliższym meczu Arka chce po raz pierwszy w tym sezonie wygrać u siebie:

 

- Mam nadzieję, że zagram od pierwszej minuty w tym meczu oraz, że w końcu przełamiemy złą passę i zdobędziemy komplet punktów na własnym boisku. Damy z siebie wszystko i liczę, że zagramy w defensywie równie dobrze jak w Płocku.

 

notował: KK
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia