TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

13.09.2014

Trenerzy po meczu Flota - Arka.

Po końcowym gwizdku sędziego meczu Flota - Arka, szkoleniowcy obu drużyn byli w zupełnie odmienych nastrojach. Trener Arki Dariusz Dźwiagała przeprosił kibiców za słaby występ swojego zespołu, natomiast szkoleniowiec gospodarzy cieszył się z wygranej i cennych 3 pkt. 

 

Dariusz Dźwigała (Arka):

 

- Przede wszystkim gratuluję zasłużonego zwycięstwa trenerowi Tomkowi Kafarskiemu. My dziś zagraliśmy tu słabe spotkanie i  jedyne co wypada mi w tym momencie powiedzieć to przeprosić i podziękować za doping naszym wspaniałym kibicom. Oni nie zasługują na to, co my dziś pokazaliśmy i na to miejsce w tabeli, na którym jesteśmy.

 

Założeniem na dzisiejsze spotkanie było ustawienie się w średnim pressingu. Chcieliśmy zagęścić środek pola i szukać swoich szans, prostopadłych podań po odbiorze piłki. Po takich właśnie odbiorach doszliśmy do 2-3 sytuacji.

 

Tomasz Kafarski (Flota):

 

- Dziękuję za gratulacje i współczuje, bo trener Dźwigała na pewno nie jest zadowolony ze swojego dorobku i czekają go trudne chwile. Także życzę mu powodzenia. Zagraliśmy dziś z bardzo dobrym zespołem i cieszę się, że wystarczyło nam konsekwencji przez większość spotkania i dzięki niej wygraliśmy ważny mecz.

 

Zastanawiałem się przez dwa dni co powiem na tej konferencji, bo jest to jedyna forma kontaktu z ludźmi, którzy nie przychodzą na stadion, a mogliby wspomóc Flotę. Jaka może być jeszcze większa reklama miasta, jak nie ci chłopacy, którzy walczą jeden za drugiego, grają ciekawą piłkę i tworzą niezłe widowiska?

 

Szkoda, że prezydent i radni uważają, że Flota to budynek i boisko, a nie grupa ludzi, którzy zostawiają zdrowie na boisku. Większość piłkarzy ma rodziny i jest im bardzo trudno pracować w takich warunkach. Tym większy szacunek dla nich, że w takiej sytuacji, z tak dobrze poukładaną drużyną wyszli na boisko, zagrali na miarę możliwości i wygraliśmy ważny mecz.

 

Sławek Cienciała uległ kontuzji na czwartkowym treningu i dlatego jego udział w dzisiejszym meczu był wykluczony. Nie jest to jednak nic poważnego.

 

kk, Skubi 

 

 Sponsorem relacji z meczu wyjazdowego jest  firma RISTRETTO COFFEE:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ristretto_13f020d8629af83118576869c1c18bb4.jpg
  Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia