TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.02.2012

Ostatnie zajęcia przed Turcją. Andrey Lyasyuk na testach.

W dniu dzisiejszym nasz zespół trenował dwukrotnie. Do południa odbyły się zajęcia z aerobiku, natomiast po południu o 14.30  na stadionie rugby.

 

Nowi zawodnicy wraz z trenerami "zaliczyli" także "po drodze" konferencję prasową, czyli oficjalną prezentację przed przedstawicielami trójmiejskich mediów.

 

Wiadomo, że  kolejnym etapem zimowych przygotowań będzie zgrupowanie w tureckim Side w dniach 19-29.02, gdzie nasi zawodnicy rozegrają 3 sparingi. 

 

Jak podkreślał trener Petr Nemec, wreszcie w normalnych warunkach bez narażania się zawodników na urazy i kontuzje będzie można prowadzić zajęcia typowo piłkarskie. 

 

Wcześniej czyli po zakończonym sparingu  w piątek będzie okazja do kolejnych decyzji dotyczących wciąż testowanych zawodników.

 

Do tej grupy dołączył dziś  Białorusin - Andrey Lyasyuk – środkowy napastnik 177 cm, grający w ub. sezonie w Dnieprze Mogiliew , który zajął 16 miejsce w Ekstraklasie – Wyższej Lidze. Ogółem w ub. sezonie zagrał w 29 meczach, strzelił 3 bramki.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia