29.03.2007

45 minut Kołodziejskiego w meczu z Rumunią

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim z Rumunią 0-1 (0-1). Do kadry na to spotkanie, przez trenera Andrzeja Zamiskiego, został powołany młody napastnik Arki Mateusz Kołodziejski, o czym już wczesniej pisaliśmy. Popularny "Koło" w Rumunii rozegrał 45 minut. Trener Polski postanowił wpuścić go od początku drugiej połowy, przy stanie 0:1 (bramkę dla gospodarzy strzelił piłkarz Wisły Kraków Hristu Chiacu). Niestety po wejściu Mateusza wynik nie uległ już zmianie. Cieszymy się jednak, że nasz zawodnik zyskał uznanie trenerów kadry i stale wzmacnia swoją pozycje w zespole U-21.