03.09.2011

Arka - Ruch Radzionków 1:3. Komplet punktów jedzie na Śląsk

Spore rozczarowanie spotkało kibiców Arki. Ruch Radzionków bezwzględnie wykorzystał błędy gospodarzy i to on zalicza pierwsze zwycięstwo w historii giermiedzy oboma klubami.

7. kolejka I ligi

Arka Gdynia - Ruch Radzionków 1:3 (0:2)

Bramki: Surdykowski 52' - Giesa 13' Krzywicki 24' Nalepa 47'

Arka: Szromnik - Krajanowski, Łągiewka (kpt.), Jarun, Radzewicz - Wilczyński (52' Kowalski), Siebert, Budziński (83' Płotka), Kuklis (46' Benat), Niedziela  - Surdykowski

Ruch:  Mika - Trzcionka, Kopacz, Nalepa, Kowalski - Paweł Giel, Mateusz Mak (84' Mróz), Michał Mak (68' Cieluch), Rocki (kpt), Krzywicki (71' Piotr Giel), Giesa.

Żółte kartki: Niedziela, Siebert - Kopacz, Rocki

Czerwone kartki: 82' Niedziela (za dwie żółte) - 73' Rocki (za dwie żółte)

Sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice).

Widzów: 5190

Klasyczną relację live będzie można sledzić w internecie także za pośrednictwem naszego nowego partnera medialnego www.ekstraklasa.net

Relacja TUTAJ.

Materiał Arka TV "Tuż przed meczem" do obejrzenia TUTAJ

13 min - z rzutu rożnego dośrodkowuje Piotr Rocki, piłka spada na głowę Kuklisa, który starał się ją wybić poza pole karne, dopada do niej Giesa i strzałem z 18 metrów nie daje szans Szromnikowi!

14 min - Piotr Kuklis natychmiast dostał okazję do rehabilitacji. Po podaniu Wilczyńskiego znalazł się oko w oko z Miką, lecz jego strzał okazał się niecelny

24 min - z rzutu wolnego dośrodkowuje Adam Giesa, a w polu karnym pozostawiony bez opieki Krzywicki bez problemu pakuje piłkę do siatki! Szok na Olimpijskiej!

32 min - Wilczyński wrzuca piłkę z autu wprost przed bramkę, tam udaje się ją skierować w kierunku bramki, ale wprost w ręce Miki.

42 min - na strzał z 30 metrów zdecydował się Siebert i minimalnie chybił

45 min - Radzewicz centruje w pole karne z rzutu wolnego, gdzie najwyżej wyskakuje Jarun, ale główkuje wprost w Mikę

47 min - wrzucał z rzutu wolnego Giesa, a tam 18-letni Nalepa wykorzystuje błąd Budzińskiego i Szromnika i podwyższa prowadzenie swojego zespołu

52 min - Niedziela dośrodkowuje w pole karne, a tam do spółki Jarun z Surdykowskim wpychają do bramki. Jako ostatni piłki dotykał napastnik Arki i to jemu zaliczamy trafienie!

56 min - Giesa ogrywa na skrzydle Krajanowskiego i Niedzielę, wpada w pole karne, a jego dosrodkowanie dobrze przerywa Łągiewka

58 min - po jednej z wrzutek w gdyńskie pole karne, dobrze piąstkuje Szromnik, do piłki dochodzi jednak Krzywicki i uderza w poprzeczkę

64 min - świetną prostopadłą piłkę zagrywa Benat do Surdykowskiego, ten próbuje minąć ostatniego obrońce Ruchu, ale do wypuszczonej piłki najszybciej dobiega Mika

69 min - po niezłym rozegraniu piłki przed polem karnym, strzał z  16 metrów oddaje Benat, ale zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza Ruchu

79 min - Rocki za faul na Radzewiczu ogląda drugą żółtą kartkęi opuszcza boisko

82 min - za próbę wymuszenia rzutu karnego Niedziela otrzymuje drugą żółtą kartkęi dzieli los Rockiego

84 min - Plotka już w pierwszej swojej akcji idaelnie dośrodkował na głowę Jaruna, a jego uderzenie i milimetry mija spojenie słupka z poprzeczką

89 min - spore zamieszanie w polu karnym Ruchu, ale akcję od bramki wznowi Mika

90 min - Radzewicz centruje ostro w pole karne, lecz Surdykowski nie dal rady oszukać obrońcy