TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.07.2011

Bilety na Wartę i Piasta.

Od wtorku 19 lipca godz. 14.00 rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz z Wartą Poznań (23.07) oraz Piastem Gliwice ( 30.07). Informowaliśmy już  o możliwych zmianach tych terminów  w związku z transmisjami telewizyjnymi.

 

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży oraz do zakupów przez internet.

 

UWAGA! Będzie możliwość zakupu karnetów i  biletów także w naszym...autokarze. Klubowy autokar odwiedzi bowiem niektóre miasta, w których mieszkają nasi kibice, a gdzie nie ma jeszcze punktów sprzedaży biletów,   sprzedawane będą  tam karnety na rundę jesienną oraz cały sezon, a po uruchomieniu sprzedaży biletów – również bilety.W autokarze będzie też możliwość założenia profilu kibica. Zapraszamy.

 

19.07 (wtorek):

Puck – ul. Dworcowa - 10-12

Władysławowo - ul.Towarowa (przy dworcu) 12.30- 15.30

 

20.07(środa):

Kartuzy – ul.Kościerska przy muzeum kaszubskim - 11-13

Kościerzyna – Szopińskiego/ 3 maja - 13.30 -15.30

 

21.07 (czwartek):

Tczew – 11- 12.30 (ul. Ceglarska przy stadionie Gryfa)

Gdynia – 13.30 -15.30 ( skwer Kościuszki + Riwiera)

 

Jeśli akcja będzie cieszyła się popularnością, będziemy się starali odwiedzić inne miejscowości w trakcie sezonu (w tym także Lębork).

 

 

 

Przypominamy, że na mecze ligowe, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, zakup biletu wiąże się z wcześniejszą rejestracją (założenie profilu kibica).  W rejestrze musi znajdować się imię, nazwisko, nr PESEL oraz wizerunek twarzy. Rejestracji można dokonać w każdym z punktów sprzedaży biletów. Jest to operacja jednorazowa i pozwala na zakup biletów na kolejne mecze oraz karnetu przez Internet. 

 

Zalecamy założenie profilu przez Internet i tylko uzupełnienie go o zdjęcie w punkcie sprzedaży - pozwoli to na zaoszczędzenie czasu już przy zakupie biletów.

 

Kupując bilet dla znajomego lub kogoś z rodziny, każda z tych osób musi mieć założony pełny (ze zdjęciem) profil kibica. 

 

W celu uniknięcia kolejek jeszcze raz zachęcamy do zakładania profili kibica.

 

UWAGA!

 

W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia