TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.05.2024

"Co, jak i gdzie?" Odpowiadamy na pytania przed meczem

Drodzy Kibice! 

W rundzie wiosennej sezonu 2023/24 razem walczymy o awans do PKO BP Ekstraklasy! Zapraszamy do zapoznania się z artykułem prezentującym tematy organizacyjne podczas dnia meczowego.

 

Jakie są zalecenia podczas meczu? Gdzie znajdziecie nasz oficjalny sklep? Jak funkcjonują stoiska gastronomiczne? Gdzie możemy zaparkować? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

 

Przypominamy jednocześnie, że przyjęte rozwiązania mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym na Stadionie Miejskim w Gdyni podczas meczów Arki Gdynia w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

 

Prosimy o wyrozumiałość, współpracę i stosowanie się do obowiązujących zasad!


Poniżej przedstawiamy zasady, jakie będą obowiązywać podczas meczów, w trakcie wejścia i przebywania na Stadionie Miejskim w Gdyni. Wszystkich kibiców zachęcamy do jak najszybszego przyjścia na stadion w celu uniknięcia kolejek podczas wejścia. 

 
  

 

   
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/POKAZ-BILET-W-TELEFONIE_0404ca12bb1869c1910c7efddc9d51b7.jpg
 

POKAŻ SWÓJ BILET W TELEFONIE - KLIKNIJ PO WIĘCEJ 


http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KASY-W-DNIU-MECZU_891d4293b62d30f18989e9c8e5189777.jpg


Kasa nr 4 to możliwość odbioru akredytacji prasowych.


Otwarta zostanie o godzinie 11:10. Znajduje się od strony ul. Olimpijskiej przy wejściu VIP/MEDIA. Wszyscy posiadacze "zaproszeń" odebrać mogą tutaj swoje wejściówki. W kasie nr 4 znajduje się również punkt odbioru akredytacji prasowych dla wszystkich mediów. 


Kasy nr 2,3 i 5 to możliwość zakupu biletu oraz odbioru karnetów


Kasy nr 2, 3 i 5 zostaną otwarte o godzinie 9:00. Ponadto w kasie nr 2 (znajduje się obok Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia, w narożniku trybun Olimpijska/Górka), wszyscy posiadacze karnetów mogą odebrać również swoje wejściówki. 
 
 


ZALECENIA ZWIĄZANE Z MECZEM 

 
  • Stadion będzie dostępny 90 minut przed pierwszym gwizdkiem, prosimy o zaplanowanie szybszego przyjścia na stadion, co umożliwi bezkolizyjne wejście.

Zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Piłki Nożnej:

  • Stadion pozostanie z wydzielonymi strefami 0 oraz 1. Dla kibiców dostępna jest strefa 1 - trybuny stadionu. Wejście do strefy 0 jest zabronione.
  • Przychodząc na stadion, prosimy aby nie zabierać ze sobą toreb, gadżetów większego formatu, parasoli oraz innych akcesoriów.
  • Po wejściu na trybuny prosimy o zajmowanie miejsc wskazanych na bilecie.
  • Prosimy o dostosowywanie się do komunikatów oraz wskazówek udzielanych przez stewardów i komunikaty spikera.http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ODWIEDZ%CC%81-OFICJALNY-SKLEP-ARKI-GDYNIA_a81642b90edcb860a10393211d45e614.jpg


Zapraszamy do sklepu #naStadionie. Przypominamy, że miejsce dedykowane wszystkim Arkowcom znajduje się w narożniku Stadionu Miejskiego od ul. Stryjskiej (pod trybuną Górka). Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty 10- 15.
 

GODZINY OTWARCIA SKLEPU W DNIU MECZOWYM: 

od 9:00 do 30 minut po zakończeniu meczu lub ostatniego kibica.

 
Również jesteśmy kibicami więc w czasie meczu wszyscy znajdujemy się na trybunach. Od pierwszej do ostatniej minuty meczu sklep będzie zamknięty.
 
 

 DLA KARNETOWICZÓW OBOWIĄZUJE STAŁA ZNIŻKA 15%
DOTYCZY SKLEPU STACJONARNEGO I ONLINE

 

 
Na trybunach Stadionu Miejskiego funkcjonują również dwa punkty Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia:
 

PUNKT OFICJALNEGO SKLEPU ARKI GDYNIA - TRYBUNA GOSiR

 

 

 Gdzie: trybuna GOSiR
Kiedy: otwarcie o 11:10

 

PUNKT OFICJALNEGO SKLEPU ARKI GDYNIA - TRYBUN TORY

 

 

 

 Gdzie: trybuna TORY
Kiedy: otwarcie o 11:10

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/GASTRONOMIA-W-DNIU-MECZU_2d491f5c0a5a6c4b318167905d76f4f0.jpg

 

W dniu meczu zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych #naStadionie! Czekamy na Wasze opinie i sugestie na klubowych profilach w social mediach i wiadomościach prywatnych.

 

 

Podczas meczu na Stadionie Miejskim otworzymy dla Was punkty gastronomiczne na każdej z trybun. 

Punkty oferują możliwość dokonania płatności bezgotówkowej.  

 

 

 

Znajdziecie w nich: ciepłe posiłki, piwo, napoje, słodycze oraz przekąski.

      http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/PARKINGI-&-KOMUNIKACJA_0f645f6cc4948bd74af175ef260ea763.jpg


Dojeżdżając na Stadion Miejski w Gdyni, możemy skorzystać z komunikacji miejskiej. Gdyńskie autobusy i trolejbusy, dowiozą Was pod sam stadion.

 


Jadąc samochodem, możemy skorzystać z parkingów dla aut osobowych w pobliżu Centrum Handlowego RIVIERA oraz wzdłuż ulicy Małokackiej. Z uwagi na wydarzenia okolicznościowe organizowane w Polsat Plus Arenie Gdynia, możliwości parkowania mogą wówczas zostać ograniczone.
 
UWAGA! Parkując przy ulicy Małokackiej (zostaje wyłączona z ruchu dwie godziny przed meczem) prosimy pozostawić auto przodem do wyjazdu w stronę Witomina oraz nie parkować na BUS PASIE. Zachęcamy do oznaczenia auta barwami (szal, naklejki) w celu ułatwienia identyfikacji dla służb porządkowych.
 

Ulica Olimpijska na trzy godziny przed meczem zostaje wyłączona z ruchu!

 
 
 

Widzimy się #naStadionie #wGdyni!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia