TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.12.2021

"Co, jak i gdzie?" Odpowiadamy na pytania przed meczem

Drodzy Kibice! 

Trwa sezon 2021/22 i walka o awans do PKO Ekstraklasy oraz Fortuna Puchar Polski! Cieszymy się, że możemy Was widzieć na trybunach Stadionu Miejskiego w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem prezentującym tematy organizacyjne podczas dnia meczowego.

 

Jakie są obostrzenia na meczu? Gdzie znajdziecie nasz nowy oficjalny sklep? Jak funkcjonują stoiska gastronomiczne? Gdzie możemy zaparkować? Odpowiedzi na te pytania (oraz wiele innych!) znajdziecie poniżej. Przypominamy jednocześnie, że przyjęte rozwiązania mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym na Stadionie Miejskim w Gdyni podczas meczów Arki Gdynia w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.


Prosimy Was o stosowanie się do zasad obowiązujących w tym szczególnym okresie, wyrozumiałość i współpracę.


Wychodząc naprzeciw Waszym zapytaniom odnośnie kwestii organizacyjnych podczas spotkań ligowych, zapraszamy do artykułu.

 

Poniżej przedstawiamy zasady, jakie będą obowiązywać podczas meczów, w trakcie wejścia i przebywania na Stadionie Miejskim w Gdyni.

 
 

 

OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z MECZEM 

 

  
POKAŻ SWÓJ BILET W TELEFONIE - KLIKNIJ TUTAJ! 
Otwarte punkty obsługi kibica w dniu meczu:Kasa nr 4 to możliwość odbioru karnetów i zaproszeń VIP oraz akredytacji prasowych.


Otwarta będzie od godziny 11:10, znajduje się od strony ul. Olimpijskiej przy wejściu VIP/MEDIA. Wszyscy posiadacze karnetów VIP oraz karnetów "zaproszeń" odebrać mogą tutaj swoje wejściówki. W kasie nr 4 znajduje się również punkt odbioru akredytacji prasowych dla wszystkich mediów. 

 

Punkt obsługi kibica (kasa nr 2; 4 okienka) - to możliwość weryfikacji profili, odbioru płatnych karnetów, pomocy w zakupie biletów oraz reklamacji.


Punkt obsługi kibica otwarty będzie od godziny 9:00, znajduje się obok oficjalnego sklepu. Zapraszamy w razie wystąpienią problemów z biletem, czy też karnetem. Tutaj pomożemy również w weryfikacji nowych profili czy też pomocy w ich założeniu. Tutaj również odebrać można wszystkie zakupione karnety na sezon 2021/2022.
 • Stadion będzie dostępny 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego, prosimy o zaplanowanie szybszego przyjścia na Stadion, co umożliwi bezkolizyjne wejście.

 • Stadion pozostanie z wydzielonymi strefami 0 oraz 1. Dla kibiców dostępna jest strefa 1 - trybuny stadionu. Wejście do strefy 0 jest zabronione.

 • Organizator przygotuje przed stadionem -  dojścia do kołowrotów - prosimy o zachowanie społecznego dystansu.

 • Punkty dezynfekcji zostaną zapewnione przed wejściem na stadion

 • Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa powszechnego kibice wchodzący na stadion, do budynku głównego - strefy  VIP - będą zobowiązani do zakrywania ust (używania maseczek ochronnych) do czasu zajęcia swojego miejsca na trybunie; podczas wchodzenia na pozostałe trybuny nie obowiązuje zakrywanie nosa oraz ust.

 • Prosimy o zachowanie na Stadionie dystansu społecznego, na trybunach i ciągach komunikacyjnych, a także podczas korzystania z toalet.

 • Przychodząc na stadion prosimy aby nie zabierać ze sobą toreb, gadżetów, parasoli oraz innych akcesoriów, które mogą potencjalnie przenosić na sobie wirusy oraz bakterie.

 • Po wejściu na trybuny prosimy o zajmowanie miejsc wskazanych na bilecie.

 • Przed zakończeniem meczu spiker zawodów będzie podawać komunikaty dotyczące wyjścia ze stadionu aby uniknąć tłoku podczas wyjścia.

 • Prosimy o dostosowywanie się do komunikatów oraz wskazówek udzielanych przez stewardów.OFICJALNY SKLEP ARKI GDYNIA


Wraz z prezentacją zespołu przed sezonem 2021/2022 odwiedziliście po raz pierwszy nasz nowy sklep #NaStadionie. Przypominamy, że miejsce dedykowane wszystkim Arkowcom znajduje się w narożniku Stadionu Miejskiego od ul. Stryjskiej (pod trybuną "Górka"). Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty 10:00 - 15:00.
 

GODZINY OTWARCIA SKLEPU  W DNIU MECZOWYM: 10:00 - do ostatniego kibica!

 
Również jesteśmy kibicami więc w czasie meczu wszyscy znajdujemy się na trybunach. Od 1. do ostatniej minuty meczu sklep będzie chwilowo zamknięty.
 
 
 
W sklepie będziecie mieć również okazję zobaczyć Superpuchary Polski zdobyte przez żółto-niebieskich, jak i również wierną replikę Pucharu Polski z 2017 roku, którą Klub przygotował przed sezonem 2021/2022 na specjalne zamówienie. Dotychczas w gablocie znajdującej się na Stadionie znajdowało się symboliczne trofeum w mniejszej skali. Serdecznie zapraszamy!
 


 

GASTRONOMIA

 

W dniu meczu zapraszamy do restauracji naszego Partnera "Olimpijska 5" oraz naszych punktów gastronomicznych #NaStadionie!  

 

 

 

Znajdziecie w nich min. ciepłe posiłki , napoje, słodycze, piwo oraz przekąski!

 

 • Punkty oferują możliwość dokonania płatności bezgotówkowej. 

 • Każdy z punktów wyposażony jest w terminal płatniczy

 • Prosimy o zachowywanie odległości w kolejkach - min. 2 metry od kolejnej osoby!  

 
 


PARKINGI & KOMUNIKACJA


DOJAZD NA STADION & PARKINGI & ZAKAZY WJAZDU

Dojeżdżając na Stadion Miejski w Gdyni możemy skorzystać z komunikacji miejskiej, do czego gorąco zachęcamy! Gdyńskie autobusy, czy też trolejbusy, dowiozą Was praktycznie pod sam stadion!

 Jadąc samochodem, możemy skorzystać z parkingów dla aut osobowych w pobliżuje Centrum Handlowego "RIVIERA" (parking z ograniczeniami ze względu na usytuowanie punktu szczepień) oraz wzdłuż ulicy "MAŁOKACKIEJ". 
 
UWAGA! Parkując na ul. Małokackiej (zostaje wyłączona z ruchu 2 godziny przed meczem!) prosimy pozostawić auto przodem do wyjazdu w stronę Witomina oraz nie parkować na tzw. "BUS PASIE"!. Jest to bardzo ważne ze względów logistycznych. Zachęcamy do oznaczenia auta barwami (szal na podszybiu, naklejki itp) w celu ułatwienia dla służb porządkowych.
 

Ulica Olimpijska 3 godziny przed meczem zostaje wyłączona z ruchu.

 
 
 

Widzimy się #NaStadionie #wGdyni!

 


 

KOSZULKI 2021/2022 CZEKAJĄ NA WAS W SKLEPIE!

 

 

 

 

 
 Poprzedni Następny

Mapa Strony