TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

21.05.2011

Piłkarze po meczu: To dopiero pierwszy krok.

Pierwsze z trzech najważniejszych spotkań w sezonie arkowcy zaliczyli na "3 pkt". Wygrana z Polonią była kluczem do tego aby myśleć jeszcze realnie o pozostaniu w lidze. Udało się, a Arka w końcu w rundzie wiosennej znalazła się "nad kreską".

 

To najważniejsze fakty tego spotkania. Tym razem o wygranej Arki zadecydowały bramki ze stałych fragmentów gry, a udało się uniknąć  strat w ten sposób, co dotychczas było bolączką naszej drużyny. Nasi zawodnicy po meczu byli zmęczeni ale szczęśliwi. To znakomity prezent na dzisiejsze urodziny dla Marka Gaduły, ale także dla wszystkich kibiców, którzy dalej wierzą w utrzymanie Arki w lidze!

 

Miro Bożok:

 

Wygraliśmy bardzo ważny mecz. Wreszcie wydostaliśmy się poza pozycję spadkową i mam nadzieję, że utrzymamy się tam do końca. Tym razem zadecydowały stałe fragmenty, ale ostatnio też tak bramki traciliśmy więc jest postęp. Doceniamy dziś wkład w to zwycięstwo Marcelo Moretto. Dzisiaj swoją grą bardzo nam w tym pomógł. Dziś zrobiliśmy pierwszy krok. Z Legią musimy walczyć także o trzy punkty. Tylko zwycięstwo przybliży nas do celu.

 

Denis Glavina:

 

Uważam, że cały zespół zagrał dziś bardzo dobre spotkanie. Byliśmy bardzo skoncentrowani, gdyż wiedzieliśmy jak ważny jest to dla nas  mecz. Bramki zdobyliśmy po bardzo dobrych zagraniach i strzałach.  To kolejne nasze gole zdobyte w ten sposób. Dziś cieszymy się ze zwycięstwa z Polonią ale od jutra koncentrujemy się już na Legii.

 

 

Tadas Labukas:

 

Dziś zgodnie z obietnicą zagraliśmy na 100 procent.  Wszyscy dali z siebie tyle ile mogli, walczyliśmy.  Cieszę się ze zdobytej bramki.  Już dziś jednak  myślę  o Legii. To będzie dla nas kluczowe spotkanie.  Dziś  straciliśmy sporo zdrowia.  Teraz musimy się zregenerować, aby w środę mieć siły na  kolejny mecz.  Nie było nam dziś łatwo. Polonia grała dobrze, dużo była przy piłce.  Na pewno były jeszcze niedostatki  i błędy w naszej grze i w meczu z takim rywalem jak Legia nie możemy ich popełnić. Dzisiejsza wygrana to dopiero  mały krok w naszej drodze do utrzymania.

 

Zebrał: tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia