TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.09.2010

Gdyńskie Liceum Autorskie zainaugurowało rok szkolny

W środę o godz. 11.00 na płycie Narodowego Stadionu Rugby odbyła się bardzo miła, a zarazem ważna dla naszego klubu uroczystość. Po raz drugi w historii na obiektach GOSiR zainaugurowano rok szkolny w Gdyńskim Liceum Autorskim, wyjątkowym miejscu dla Arki Gdynia, bo tam z powodzeniem funkcjonują klasy o profilu piłkarskim. Od tego roku utworzona została już trzecia klasa, gdzie wiedzę zdobywać będą młodzi adepci futbolu z naszego klubu.

Zobacz materiał w: ARKA-TV
.
Funkcję dyrektora Gdyńskiego Liceum Autorskiego pełni pani Anna Maria Stasiowska, która w swoim przemówieniu podkreśliła sukces tego projektu i wyraziła nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie równie owocny, co poprzedni. Wszystkim uczniom swojej szkoły życzyła sukcesów zarówno na gruncie edukacji, jak i sportu, a ponadto zaapelowała o umiejętne łączenie wydatku energetycznego na boisku z wyciszeniem koniecznym w szkolnych murach.Po pani Dyrektor głos zabrał przewodniczący Rady Nadzorczej Arki Gdynia, pan Witold Nowak, który przyłączył się do słów pani Stasiowskiej i życzył młodym sportowcom realizacji wszystkich marzeń związanych z uprawianiem sportu.

Wydaje się, że najważniejsze słowa w tym dniu wypowiedział jednak Dyrektor Sportowy w naszym klubie, pan Andrzej Czyżniewski. - Herb Arki, który nosicie na piersi zobowiązuje Was do odpowiedniego zachowania i do odpowiednich wyników w nauce. To nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim godność bycia Arkowcem. Dyrektor Czyżniewski podkreślił ponadto rolę nauczycieli i wagę procesu edukacji w życiu młodych sportowców.Po tych przemówieniach, pan Witold Nowak wraz z prowadzącym uroczystość Jackiem Dziubińskim na ręce pani Dyrektor Stasiowskiej wręczyli bukiet kwiatów oraz dyplom upamiętniający sukces sportowy jednej z klas liceum, jakim było zdobycie przez juniorów młodszych srebrnego medalu Mistrzostw Polski. Pani Dyrektor zaznaczyła, że miejsca na ścianie w swoim gabinecie ma sporo, a w razie potrzeby do dyspozycji będą również ściany korytarzy, więc zachęciła swoich uczniów do sięgania po kolejne sukcesy i dyplomy, które przyozdobią szkolne wnętrza.Po części oficjalnej, trenerzy grup uczniowskich przeprowadzili pokazowy trening, a wszystkie ćwiczenia oraz zagrania były na bieżąco wyjaśniane i komentowane przez Jacka Dziubińskiego. Inauguracja roku szkolnego została zakończona spotkaniem przy kawie i ciastkach, całego grona pedagogicznego, wszystkich gości i kierownictwa Arki.

SkubiPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia