TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.08.2010

Stadion pięknieje - za miesiąc dzień otwarty i...murawa!

Trwają prace wyrównujące nasypy w miejscu gdzie powinna za jakiś czas pojawić się zielona murawa, na której w przyszłym roku zagra Arka.

Te prace plus dalsze prace wykończeniowe trwać będą jeszcze w kolejnych tygodniach. Pod koniec września przed położeniem murawy planowany jest tzw. "Dzień otwarty" dla mieszkańców, którzy będą mogli zobaczyć jak się prezentuje od środka.Jak przekazał nam Grzegorz Tojek z GOSiR-u podział "specjalnych" miejsc przeznaczonych zgodnie z wymogami licencyjnymi będzie następujacy:- Ilość lóż i miejsc VIP oraz miejsc biznesowych:
Na stadionie będzie się znajdować 40 miejsc w 4 wydzielonych lożach dla VIP oraz 216 miejsc dla gości specjalnych na trybunie honorowej.

- Ilość miejsc dla niepełnosprawnych:
Stadion będzie posiadał 16 miejsc dla osób niepełnosprawnych.

- Ilość miejsc w sektorze gości:
Na sektorze gości jest przewidziane 911 miejsc dla kibiców drużyn przyjezdnych.

- Ilość miejsc dla prasy:
Na stadionie będzie się znajdować 25 stanowisk komentatorskich i 108 stanowisk dla prasy.Wciąż czekamy na informacje dotyczące wydzielenia (i podzielenia) poszczególnych sektorów, aby móc rozplanować i przygotować wizualizację trybun. Wiemy, że to ważne dla najbardziej zainteresowanych, czyli wszystkich kibiców Arki pragnących już teraz wybrać "swoje" wymarzone miejsce na nowym stadionie.

Gdy tylko będziemy w stanie przedstawić takie plany zamieścimy je na oficjalnej stronie klubu.

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia