TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.02.2023

Komunikat Klubu

Publikujemy komunikat Arki Gdynia SA dotyczący punktów gastronomicznych.

 

Szanowni Kibice,

już w sobotę (18 lutego o godzinie 17:30) czeka nas mecz inaugurujący ligową wiosnę na Stadionie Miejskim w Gdyni. Spotkanie z Wisłą Kraków będzie pierwszą okazją do skorzystania z zupełnie nowej, rozszerzonej oferty gastronomicznej, którą od kilkunastu dni przygotowujemy wraz z klubowymi partnerami.

 

Za cel na najbliższe mecze stawiamy sobie przetestowanie różnorodnych propozycji kulinarnych i przekonanie się, które smakować będą Wam najbardziej. Właśnie dlatego bardzo liczymy na Wasze opinie i sugestie pozostawiane np. na klubowych profilach w social mediach.


Minione tygodnie to dla Klubu intensywny czas nie tylko ze względów sportowych, ale i organizacyjnych. Od początku lutego pracowaliśmy nad jak najlepszym przygotowaniem stanowisk gastronomicznych i związanej z nimi oferty. Punkty przeszły częściowy remont, wymianę sprzętów, rebranding oraz zmianę menu - wszystko to będziecie mogli zauważyć już w sobotę.

 

Podczas meczu #ARKWIS na Stadionie Miejskim otworzymy 11 punktów gastronomicznych ze zróżnicowanym menu:

Trybuna GÓRKA
2 punkty (2 na sektorze I);

Trybuna TORY
4 punkty (2 na sektorze G; 1 na sektorze H oraz 1 punkt dla kibiców gości na sektorze F);

Trybuna OLIMPIJSKA
5 punktów (2 na sektorze C, 1 na sektorze VIP, 2 na sektorze A).

 

 

Punkty prowadzone będą przez doświadczonych w branży restauracyjnej klubowych partnerów, dzięki czemu możemy zaoferować Wam urozmaicone i niestandardowe menu. W zależności od punktu i trybuny, w menu znajdziecie m.in.: klasyczną stadionową kiełbasę z bułką, zapiekanki, frytki nuggetsy i stripsy z kurczaka, grochówkę, ale i bigos, czy schabowego w bułce. Szczegółowe menu zależeć będzie od partnera odpowiedzialnego za dany punkt.

W punkcie prowadzonym przez Bar Mleczny „Krówka” [GÓRKA] znajdziecie klasyczne dania, takie jak: kiełbasa z grilla, bigos, grochówkę czy kotlet schabowy w bułce.W punkcie obsługiwanym przez ekipę #WStoczni [TORY] kupicie kiełbasę z grilla, zapiekanki, frytki, fasolkę po bretońsku oraz schabowego w bułce.W punktach MESA [TORY, OLIMPIJSKA] znajdziecie ofertę znaną z popularnej restauracji sieciowej. Będą tam nuggetsy i stripsy z kurczaka w kilku wariantach, do tego: frytki, klasyczna kiełbasa z grilla czy gotowe kanapki.

 

 

W punkcie partnerskim Dos Amigos [TORY i VIP] będziecie mieli możliwość zakupu przepysznych burrito w kilku wariantach czy nachosów. Nasi „Amigos” oferują również frytki i lemoniadę.

 

 

Każdy z punktów oferować będzie komplet napojów z rodziny Coca-Cola, herbatę, kawę, sok, piwo bezalkoholowe* i wodę gazowaną oraz niegazowaną. Dodatkowo na sektorze rodzinnym w ofercie znajdzie się popcorn i inne słone oraz słodkie przekąski. Wszystkie punkty będą obsługiwać płatność bezgotówkową i gotówkową.

Wierzymy, że rozszerzone i zróżnicowane menu przypadnie Wam do gustu. Liczymy na Wasze sugestie i opinie, co szczególnie Wam smakowało – między innymi na ich podstawie będziemy mogli modyfikować menu i rozkład punktów podczas kolejnych meczów.

Pamiętajcie, że zakupy w stadionowych punktach gastronomicznych wspierają Klub!

 

Równocześnie informujemy, że wciąż czekamy na opróżnienie i przywrócenie do pierwotnego stanu lokalu restauracyjnego znajdującego się na Stadionie Miejskim w Gdyni. Gdy to nastąpi, będziemy informować o kolejnych krokach związanych z lokalem.

 

* Spotkanie Arka Gdynia – Wisła Kraków jest meczem podwyższonego ryzyka. Z tego względu prawo dopuszcza sprzedaż wyłącznie bezalkoholowych napojów (to trzecie z najprawdopodobniej czterech takich spotkań w tym sezonie).
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia