TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.08.2010

Piłkarz rundy: Mirko prowadzi, Norbert tuż za nim.

Przypominamy, że od tej rundy na podstawie wyników sond pomeczowych prowadzimy klasyfikację zawodników Arki na podstawie ilości oddanych głosów kbiców.

Klasyfikacja prowadzona będzie przez rundę jesienną (15 kolejek bez meczu z Wisłą w grudniu). Na tym spotkaniu najlepszy piłkarz otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy jesiennej".

Punkty (5,4, 3,2,1) przyznane będą pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone będą między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.)

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

Po raz drugi z rzędu najlepszym piłkarzem meczu wybrany został Mirko Ivanovski. Na razie mimo braku strzelonej bramki Mirko zaskarbia sobie sympatię kibiców walką i zaangażowaniem. "Szuka" piłki i sytuacji. Wierzymy, że wkrótce przyjdzie czas i na bramkę, może już w Lubinie? Po tym meczu Mirko będzie miał okazje zabłysnąć w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju do której otrzymał dzisiaj powołanie.

Spore straty zanotował dotychczasowy lider - Denis Glavina. Zmieniony w 68 min. nie znalazł tym razem także uznania w ocenie kibiców.

Po raz kolejny punktował i to na drugim miejscu Norbert Witkowski otrzymując 17%, a tuż za nim znalazł się Paweł Zawistowski. Pierwszy raz wśród najlepszych znalazł się Tadas Labukas, a więc kibice docenili przede wszystkim sposób w jaki uwolnił się od obrońcy Górnika i pokonał Sebastiana Nowaka.

Klasyfikacja meczu z Górnikiem:
1. Mirko Ivanovski - 21% - 5 pkt
2. Norbert Witkowski - 17% - 4 pkt
3. Paweł Zawistowski - 14% - 3 pkt
4. Tadas Labukas -10% - 2 pkt
5. Marciano Bruma - 9% - 1 pkt

Łącznie 1360 głosów.

Klasyfikacja po 3 kolejkach:

1. Mirko Ivanovski - 10 pkt
2. Norbert Witkowski - 9,5 pkt.
3. Denis Glavina - 8,5 pkt
4. Marciano Bruma - 8 pkt.
5. Paweł Zawistowski - 6 pkt
6.Tadas Labukas - 2 pkt
7. Rafał Siemaszko - 1 pkt

Dziękujemy za oddane głosy!

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia