Juniorzy zdobyli Tczew

10. kolejka - juniorzy starsi:

Wisła Tczew - Arka Gdynia 2:5

RELACJA

Na mecz 10. kolejki Pomorskiej Ligi Juniorów nasza drużyna wyjechała do Tczewa, gdzie rozegrała mecz z Wisłą Tczew. Po dobrym spotkaniu obfitującym w sytuacje bramkowe nasza drużyna wygrała 5:2. Początek spotkania to zdecydowane ataki naszej drużyny, efektem których była bramka w 15 min. Maciej Wróblewski po składnej akcji całego zespołu, uzyskał prowadzenie. Druga bramkę zdobył Przemysław Kostuch w 28 min., Natomiast w 57 min. Damian Bakun zdobył trzecią bramkę dla żółto-niebieskich. Wszystkie bramki padły po dośrodkowaniach Marcina Gosza. Na 4:2 w 67 min. uderzeniem w długi róg bramki Wisły podwyższył wynik Dominik Karolczuk, a podawał Sebastian Karnat. Wynik ustalił w 70 minucie Damian Bakun po indywidualnej wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.
Wygrana na wyjeździe z Wisłą umocniła nasz zespół na pozycji lidera PLJA, a przewaga jaką posiadała nasza drużyna w tym spotkaniu, będąc drużyną zdecydowanie lepszą od przeciwnika, pozwala optymistycznie patrzeć na kolejne spotkania naszej drużyny.

Kolejny mecz juniorzy starsi rozegrają 21.10.2006 (sobota) o godz. 11:00 z Wierzycą Starogard Gdański. Mecz odbędzie się na obiektach GOSiR Gdynia.

Maciek Cieślik

10. kolejka - juniorzy młodsi:

Wisła Tczew - Arka Gdynia 0:1

RELACJA

Strzelec bramki Paweł Chełmikowski

W dziesiątej kolejce Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych sezonu 2006/2007 drużyna Arki Gdynia wygrała w Tczewie z Wisłą 1:0. Pierwsza połowa to kilka ataków gości i gospodarzy oraz zacięta walka w środku pola. Po przerwie żółto-niebiescy osiągnęli przewagę, czego efektem była bramka zdobyta w 51 minucie spotkania. Szkoleniową akcję całego zespołu wykończył Paweł Chełmikowski. Warto nadmienić, że brutalnie grający gospodarze, kończyli mecz w „9”, którzy obejrzeli dwa czerwone kartoniki. Nasi zawodnicy zagrali bardzo mądrze i konsekwentnie.

Kolejny mecz juniorzy młodsi rozegrają w sobotę 21.10.2006 w Gdyni z Wierzycą Starogard Gdański