11.02.2018

Arka II wygrała sparing z Zatoką Braniewo.

Efektowne zwycięstwo odniósł w meczu sparingowym nasz drugi zespół. Arka II Gdynia wygrała z Zatoką Braniewo 4:0 (2:0).

Zima 2018 - sparing nr 2

Arka II  Gdynia - Zatoka Braniewo 4:0 (2:0)

Bramki: Grabowski 25', Polański 42', Sikorski 63', Krakowiak 82'

Arka II: Więckowicz (46' Krzepisz) - Grabowski (46' Babiński), Bednarski (65' Kozakowski), Manteufel (65' Sikorski), Kozakowski (46' Krakowiak), B.Nowicki (65' Hołtyn), Sikorski (46' Nowakowski), Gniadecki (46' Bugajewski), Polański (70' Markiewicz), Markiewicz (46' Affeld), Hołtyn (46' Klecha)

Podopieczni trenera Roberta Wilczyńskiego mieli okazję sprawdzić swoją formę na tle innego czwartoligowca, którym była występująca w grupie warmińsko-mazurskiej 4 ligi Zatoka Braniewo.

Żółto-niebiescy spisali się bardzo dobrze i wysoko wygrali sparing. Po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Wynik meczu otworzył w 25 min. Grabowski, a kilka minut przed przerwą celnym uderzeniem popisał się Polański i bramkarz gości po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki.

W drugiej połowie nasz zespół podkreślił swoją przewagę zdobyciem dwóch kolejnych bramek. Na 3:0 podwyższył w 63 min. Sikorski. Końcowy rezultat ustalił natomiast w 82 min. Krakowiak.