11.02.2018

Wygrana juniorów starszych w sparingu.

Juniorzy starsi Arki efektownie pokonali w sparingu 4-ligowy KTS-K Luzino 5:1 (1:1).

Juniorzy starsi - sparing nr 2

Arka Gdynia - KTS-K Luzino 5:1 (1:1)

Bramki: Szopa 22'(k.), Wójtowicz 49', Szałecki 60', Wojtkowski 87', Lisiecki 88' -  34'

Arka: Knut (46' Molenda) - Lewiński (46' Rumiński), Matys (75' Lewiński), Lisiecki, Szopa (55' Matejek), Szałecki (25' Bednarski), Pek (46' Szałecki), Gułajski, Sławek (75' Wojtkowski), Wojtkowski (46' Poręba), Rumiński (46' Wójtowicz)

Podobnie jak nasz drugi zespół, także juniorzy starsi w meczu kontrolnym pokonali rywala z 4 ligi. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Prowadzenie Arce dał w 22 min. Szopa, który skutecznie wykonał rzut karny. Goście zdołali jednak odpowiedzieć i w 34 min. zdobyli wyrównującą bramkę.

Bardzo dobra w wykonaniu Arki była druga połowa, w której nasz zespół zagrał agresywnie, cierpliwie w rozgrywaniu i  skutecznie. Efektem tego były cztery zdobyte bramki. Wkrótce po zmianie stron na 2:1 trafił Wójtowicz, w 60 min. prowadzenie podwyższył Szałecki, a w końcówce bramki Wojtkowskiego i Lisieckiego przypieczętowały efektowne zwycięstwo żółto-niebieskich.