27.05.2017

Juniorzy starsi przegrali w Szczecinie.

Nie powiodła się wyprawa juniorów starszych do Szczecina. W meczu z liderem podopieczni Jakuba Frydrycha przegrali 0:3 (0:1).

Centralna Liga Juniorów - 29 kolejka

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3:0 (1:0)

Bramki: Stasiak 2 (23', 47'), Żurawski 77'

Arka: Pruszyński, Kozakowski, Manteufel, Grabowski, Bednarski, Kaszorek (65' Szałecki), B.Nowicki, Polański (46' Nowakowski), Bugajewski (55' Klecha), Ryk, Łoś

żółte kartki: Kaszorek, Bednarski

Od początku spotkania Pogoń ruszyła na Arkę, która w pierwszych minutach szturm na bramkę przetrzymała. W 23 minucie Pogoń objęła prowadzenie po strzale Stasiaka.

Po przerwie Arka straciła bramkę, po błędzie w środku pola, a na listę strzelców ponownie wpisał się Stasiak. Przy trzeciej bramce ponownie nasz zawodnik stracił piłkę przy wyprowadzeniu od bramki i formalności dopełnił napastnik gospodarzy.

W końcowych minutach żółto-niebiescy starali się strzelić honorowego gola, jednak bramkarz i obrońcy  wybijali piłkę z linii bramkowej.

Trener Jakub Frydrych po meczu:

W dzisiejszym meczu Pogoń udowodniła, że nie przypadkowo zajmuje miejsce lidera w grupie zachodniej CLJ. Było to jednak nasze najsłabsze spotkanie z dotychczas rozegranych. Brakowało jakości w akcjach ofensywnych i mieliśmy problem z utrzymaniem piłki na połowie rywala. Mam nadzieję, że w ostatnim meczu z Wartą zespół zrobi wszystko, aby zwyciężyć i dobrym akcentem zakończyć ligowe zmagania.