TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.04.2017

Leszek Ojrzyński: Z każdego dnia, każdego meczu wycisnąć maksa!

Trener Leszek Ojrzyński dzisiaj oficjalnie objął pierwszy zespół Arki. Przez najbliższe dwa dni będzie mógł się spokojnie przyjrzeć drużynie podczas zgrupowania w Ośrodku COS Cetniewo. 

 

Do późnych godzin wieczornych wraz z pozostałymi członkami sztabu trenerskiego, nowy szkoleniowiec ustalał plan do najbliższego meczu derbowego z Lechią. Zapytaliśmy trenera o pierwsze spostrzeżenia i nastawienie z jakim przyszedł do Arki. 

 

Witamy na pokładzie Arki. Lubi trener trudne wyzwania?

 

Zadanie nie jest łatwe, nie ma się co oszukiwać. Przyszedłem tutaj, aby utrzymać Arkę w Ekstraklasie, żeby wspólnie ze wszystkimi osobami pracującymi w Klubie to zrealizować.

 

Czeka nas  trudna walka. Mamy przed sobą 9 spotkań plus spotkanie finałowe pucharowe. Wszystko trzeba umiejętnie rozegrać. Zaczyna się decydująca walka o byt ligowy.

 

Jestem pełen zapału. To jest duże wyzwanie dla mnie i nie tylko dla mnie. Myślę, że wszystkich tutaj, bo ten cel od początku przyświecał Arce, aby się utrzymać w Ekstraklasie. Przy okazji chłopaki bardzo dobrze się zaprezentowali i są w finale Pucharu Polski.  Z tego trzeba się cieszyć.

 

Jest diagnoza i recepta na poprawę wyników?

 

Spokojnie trzeba popracować i poznać drużynę. Grę Arki analizowałem, ostatnio pracowałem w klubach ekstraklasowych i czekałem na propozycję z Ekstraklasy, którą się interesowałem. Większość spotkań oglądałem.

 

Grę mam zanalizowaną i przynajmniej z boku jakieś spostrzeżenia mam. Czy okażą się trafne, to więcej będę wiedział  jak dotknę zespół swoją ręką i do końca zdiagnozuję.

 

Wymiana informacji o zespole już nastąpiła?

 

Będę chciał porozmawiać z Grześkiem Nicińskim, którego zastępuję. Wiem, że jest związany z Klubem, zależy mu także na tym, aby Arka grała w Ekstraklasie i jeśli to zrobimy, to będzie także jego wielkim sukcesem i wkładem, bo tak na to trzeba patrzeć.

 

Zaczyna trener od prestiżowego meczu jakimi są dla kibiców derby w Gdańsku.

 

Będę szybko chciał z każdym tutaj porozmawiać, jak postrzega pewne rzeczy, ale do Gdańska jedziemy grać, jedziemy po to, aby  zdobywać punkty.

 

Nie ma co dawać sobie czasu na później. Życie i każdy dzień trzeba brać jakie są. Z każdego dnia, każdego meczu musimy wycisnąć maksa i zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi.

 

Traf chciał, że zaczynam pierwszym spotkaniem w Gdańsku, za miedzą i w tym spotkaniu będziemy robić wszystko, żeby punkty zdobyć.

 

Jest trener optymistą.

 

Tak będziemy podchodzić do każdego meczu i traktować go jak finał.  Za daleko nie możemy wybiegać w przyszłość. Będziemy kroczyć od spotkania do spotkania, aby osiągnąć jak najwięcej.

 

Życzmy powodzenia!

 

rozmawiał: tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia