TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.08.2016

Mateusz Szwoch przed Jagiellonią.

Po 3 kolejce  nasi zawodnicy znaleźli się w 11-stkach kolejki. Mateusz Szwoch został wybrany zawodnikiem 3 serii spotkań, a także trafił do nominowanych na zawodnika lipca.

 

Tu system wyboru jest jednak nieco inny. Kibice swoimi głosami wskazali na Mateusza. To daje mu tzw. jeden głos w wyborach.  Jak będzie ostatecznie przekonamy się  po głosach oddawanych przez kluby.

 

W wyniku głosów klubowych zawodnikiem lipca został dzisiejszy rywal Mateusza,  Konstantin Vassiljev. 

 

Czas rozpocząć walkę o nominacje sierpniowe!  Dzisiaj Arka zaczyna ten miesiąc meczem w Białymstoku.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/13653017_1203093096408487_2508630250046266478_o_630954e792553cc8816ef81592c7d869.jpg

Sporo komplementów padło pod Waszym adresem, po kolejnej wygranej. Dotyczyło to także Twojej indywidualnej gry.  Zawodnik kolejki, nominacja na zawodnika lipca. Początek wymarzony?

 

Byłem świadomy tego, że w Arce może być mi nieco łatwiej zaistnieć, niż gdybym wrócił do Legii.  W każdym meczu gra cała drużyna i cała drużyna wygrywa.  Co do samych wyróżnień, to wszystko musi pójść w zapomnienie. To był piątkowy mecz , a teraz jest już kolejny.

 

Dopiero 3 kolejki za nami, ale  dobre wyniki Was mobilizują?

 

Nie było wielkiego strachu przed Ekstraklasą, ale pewne obawy były.  Jest to na pewno pewien przeskok o klasę wyżej. Jesteśmy zadowoleni z ostatnich dwóch sukcesów, ale nie popadamy w hurra optymizm i jesteśmy świadomi tego, ile nam brakuje do tych najlepszych. Jesteśmy z drugiej strony świadomi swoich umiejętności. 

 

Zaczynacie  4 kolejkę meczem na szczycie tabeli.

 

Jagiellonia to dobra drużyna,. W tym sezonie według mnie będzie walczyła o najwyższe cele.  My musimy zagrać swoją dobrą piłkę. Zwycięstwa nakręcają. Jak się wygrywa jest się bardziej pewnym swoich umiejętności. 

 

Na wyjeździe będzie trudniej?

 

W ub. rundzie dobrze nam szło na wyjazdach i nie ma znaczenia, gdzie gramy.  Teraz za nami dopiero pierwsza potyczka wyjazdowa i z Jagiellonią powalczymy o dobry wynik. Jesteśmy pełni optymizmu przed tym meczem.

 

 

Powodzenia!

 

tryb

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia