TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

10.03.2016

Konferencja przed Zagłębiem: Mecz ważny, ale nie najważniejszy!

Na konferencji przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec obecni byli trener Grzegorz Niciński oraz zawodnicy Konrad Jałocha i Antoni Łukasiewicz.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A0206_91f1413ac137dae42ad0d77823d19376.jpg

 

Na początku w związku z zapowiadającym się rekordem frekwencji rzecznik prasowy zaapelował o wcześniejsze przybycie na mecz, a także podał statystyki dotyczące pojedynków Arki z Zagłębiem.

 

W tym kontekście zapytano zawodników jak przyjmują te informacje dotyczące ilości widzów.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A0219_727df03193ef441ca94e1eb3d0b5d624.jpg

 

Antoni Łukasiewicz:

 

Jeśli te informacje się potwierdzą  i kibice przyjdą tak licznie to będzie dla nas ogromne wydarzenie.  Ważne dla nas jest to, aby na każdym meczu było ich coraz więcej. Są z nami na dobre i na złe i ten 12 zawodnik w ich postaci będzie nam jutro bardzo potrzebny. Główną pracę i robotę musimy my wykonać na boisku, a kibice mają nam w tym wszystkim pomóc.

 

Twardo stąpamy po ziemi i wiemy jak trudne zadanie jutro przed nami stoi.

 

Konrad Jałocha:

 

Cieszy to, że będzie ich duża liczba. Nas to motywuje, ale myślę, że ważne jest przede wszystkim to jak się zaprezentujemy i abyśmy  zdobyli 3 punkty.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A0232_072df2f0629997c80a374f3da3711491.jpg

 

Grzegorz Niciński:

 

Cieszy duże zainteresowanie tym meczem i to jest budujące, że chce przyjść tak duża liczba Kibiców. To jest spowodowane   tym, że zagra druga z trzecią drużyną, ale także  naszą dobrą grą. Wiemy, jakie czeka nas zadanie i czekamy na ten mecz.  Jutro o 20.30 będziemy świadkami dobrego widowiska. Stać na to obie ekipy.

 

Antka z powodu pauzy ominęła premiera w Katowicach, tym bardziej jest zmotywowany, aby zagrać:

 

Jest spora ekscytacja i głód związany z meczem ligowym jest ogromny. Nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na jutrzejszy mecz.  Dla każdego zawodnika ważne jest , aby jak najczęściej grać takie mecze o stawkę.

 

Cieszę się, że jutro z takim przeciwnikiem  zagramy przy rekordowej widowni. Teraz przed nami ostatnie zajęcia, które jak najlepiej trzeba wykonać, aby jutro głowa była odpowiednio  przygotowana.

 

Pytano o słabsze wyniki Zagłębia z czołówką na wyjazdach.

 

Grzegorz Niciński nie upatruje tutaj jednak szansy:

 

Nie patrzymy na taką passę. Ten zespół jest silny. Jako beniaminek zajmuje 3 miejsce i w pełni na to zasługuje. W 1 kolejce na wyjeździe wygrali zdecydowanie z Wigrami Suwałki. To zespół bardzo, bardzo solidny. Na pewno nas się nie wystraszą. Przyjadą  zrealizować  tutaj swój plan. Jest to zespół, którego możemy się obawiać, ale musimy zneutralizować  ich atuty, grać swój mecz, swoja taktykę i zrobić wszystko, aby po 90 minutach wyjść z niego zwycięsko. Ten mecz nie jest najważniejszy w sezonie, ale jest ważny dla układu tabeli.  W przypadku zwycięstwa mielibyśmy przewagę, ale tych meczów będzie jeszcze sporo i w każdym z nich będą do zdobycia 3 punkty.

 

To ważne spotkanie, ale ważniejsze jeszcze przed nami.

 

Dzisiaj nie chcemy mówić o bilansie w dwumeczu. Chcemy wygrać i zdobyć przede wszystkim 3 punkty. Znając realia tej ligi dużo się będzie jeszcze działo. W każdym meczu trzeba szukać punktów. Nikt w Wigrach i Kluczborku także nie da nam za darmo punktów.

 

Dzisiaj mamy analizę meczu rywala i zawodnicy dowiedzą się o silnych i słabych stronach Zagłębia. Jest to dobry zespół i to wiemy. Mamy w głowach porażkę 4:2, gdzie przegraliśmy prowadząc tam. Czekamy na jutrzejszy mecz i mam nadzieje, że postawa nasza będzie na tyle dobra, aby pokusić się o 3 punkty.

 

Mieliśmy trochę infekcji, ale powoli wszyscy wracają do zdrowia. Kadrę na mecz podam dopiero jutro. Wybierzemy najlepsza opcje dla drużyny, bo ona się liczy, a nie pojedynczy zawodnicy.

 

Wczoraj zespół pierwszy raz gościł na murawie Stadionu Miejskiego.

 

Nie mamy powodu do narzekania. Oczywiście za 2-3 tygodnie, jeśli będą dodatnie temperatury to ta trawa wkrótce będzie wyglądała jeszcze lepiej. Jutro boisko o 20.30 będzie dobrze przygotowane .

 

 

Antek podkreślił  dobrą grę drużyny w Katowicach.

 

Ciężko ogląda się swój zespól w telewizji.  Nerwy są większe. Dość dobrze zespól wszedł w mecz i miałem świadomość, że mecz będzie toczył się pod nasze dyktando. Uważam, że w 1 połowie chłopacy grali bardzo fajnie i widowiskowo. Zdominowali gospodarzy, a w 2 połowie zobaczyłem zespół grający dojrzale. To mi się bardzo podobało. Duma mnie rozpierała. Miło jest być członkiem takiej drużyny. Egzamin zdany na 5+.

 

Wszyscy wiemy, że czeka nas kilkanaście egzaminów. Nasze nastawienie  jest takie, że czeka nas ciężka praca, a potem kolejne egzaminy. Ta poprzeczka będzie coraz wyżej zawieszana. Będzie dochodziła  presja związana z wynikiem. Trzeba zachować spokój i cierpliwość i wspierać się razem. To zaprowadzi nas do upragnionego celu.

 

Trener podkreślił dobrą atmosferę w zespole, mimo oczywistej kwestii, że trwa rywalizacja o miejsce w składzie.

 

Atmosfera była, jest i mam nadzieję będzie. Trwa rywalizacja i z kadry 25 zawodników nie każdy jest do dyspozycji.  Są kontuzje, kartki, choroby. Tak było w ub. tygodniu. Cieszymy się, że mamy możliwości i różne warianty.  Na tym to polega. Tak można grać nie tylko jeden mecz, a kilkanaście.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A0225_1223fb88106b12a82bd7e06b607d7899.jpg

 

Nasz bramkarz podkreślił, że cieszy go liczba spotkań z zerowym kontem straconych bramek, ale  uważa, że powinno być ich nieco więcej:

 

Takie statystyki dają dodatkowego powera. Na te czyste konta pracowała cała drużyna. Tak naprawdę, gdyby nie dobra obrona, zaczynając nawet od naszych napastników, poprzez współpracę w pomocy i w obronie tych czystych kont by nie było, chociaż także uważam, że mogło ich być trochę więcej. Jeszcze wszystko przede mną i mam nadzieję, że  pewien cel,  który sobie założyłem osiągnę. Nie chcę zdradzać, jaki to jest cel, ale jest w mojej głowie i mam nadzieje, że to osiągnę.

 

W ostatnim meczu wyjścia poza pole karne były 3, dwa dobre i jedno trochę gorsze. Wynik był 2:0 dla nas i nie widzę powodów, aby drążyć ten temat.

 

tr

 

  SPONSORZY MECZU Z ZAGŁĘBIEM SOSNOWIEC:

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/multilo_a780567387e58808b7dcfd04df5be52a.jpg

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/port_trawa_6509a17bc3817c23161c708053a8c709.jpg

 

 

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 

Możliwość zakupu biletów przez Internet zostanie wyłączona na 3 godziny przed rozpoczęciem meczu.

 

KIBICOM PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU POSIADANIA PRZY SOBIE DOKUMENTU  TOŻSAMOŚCI ZE ZDJĘCIEM PRZY ZAKUPIE BILETÓW ORAZ WEJŚCIU NA STADION!

 

UWAGA! POSIADANIE PROFILU KIBICA OBOWIĄZUJE POWYŻEJ 4 ROKU !!!

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia