26.07.2015

Sparing nr 6: Arka-Kaszubia 4:2 (3:2)

Po rozegraniu meczu w 1/32 Pucharu Polski trener Niciński sprawdzał dzisiaj na tle 3-ligowej Kaszubii tych zawodników, którzy byli poza kadrą meczową. Rozpoczęło się od d∑óch bramek gosci, ostatecznie Arka wygrała 4:2.

Lato 2015 - Sparing nr 6:

Arka Gdynia - Kaszubia Kościerzyna  4:2 (3:2)

Bramki: Wojcinowicz 15' , Tomasiewicz - 2 (21', 44'), Szerszeń 74' - Bobowski 4', Kreft 9'

Arka: Miszczuk - Stolc, Fialho (89' Wojcinowicz), Wojcinowicz, Wojowski (74' Wardziński) - Artur Junior (62' Czapłygin),  Mosiejko, Gałecki (46' Koziara), Lomski - Tomasiewicz - Wardziński (30' Szerszeń)

Kaszubia: Krawcewicz - Weber, Klawikowski, Kosznik (74' Zieliński), Jastrzębski, Przybyszewski (75' Kwaśniewski), Bobowski, Duda (46' Prądzyński) , Kreft (46' Wenta), Troka (62' Krauze), Rinto (69' Prinz)

żółta kartka: Alan - Jastrzębski, Przybyszewski x 2, Webe, Klawikowski

czerwona kartka: Przybyszewski

0 min - na razie lekka mżawka. Drużyny rozpoczęły od bojowych okrzyków.

4 min - rzut rożny dla Kaszubii. Dobre dośrodkowanie Troki i celne trafienie Filipa Bobowskiego głową tuż obok słupka.

9 min - goście idą za ciosem. Wymiana piłki przed naszym polem karnym kończy się uderzeniem Kamila Krefta. 0:2.

13 min - wolny  dla Arki z 18 m.Artur Junior prosto w mur.

15 min - po rogu Arka zdobywa kontaktową bramkę. Po centrze Juniora, Alan przejął piłkę, zagrał do Wojcinowicza, który z bliska trafił do siatki. 1:2.

21 min - i mamy remis! Wojowski z lewej strony dokładnie dośrodkował w pole karne, gdzie Tomasiewicz wyskoczył do piłki i głową strzelił w długi róg. 2:2.

30 min - szybka akcja Arki, lewym skrzydłem ruszył Artur Junior, zgrał na pole karne , gzie jednak Patrik Lomski uderzył nieczysto piłkę .

30 min - zmiana . Szerszeń za Wardzińskiego

38 min - goście nie przebierają w środkach. Kolejna kartka. Z wolnego Wojowski ostro centruje  z prawej strony lecz piłka przechodzi przez pole karne i żaden z "Akowców" do niej nie dochodzi.

44 min - ależ uderzenie Tomasiewicza! . Przymierzył  zza pola karnego tuż przy prawym słupku bramki Krawcewicza! 3:2.

45 min - koniec 1 połowy. Tylko na początku Kaszubia zaskoczyła nasz zespół. Potem ataki Arki dały efekty bramkowe.

46 min -  Koziara za Gałeckiego. W Kaszubii także 2 zmiany.

53 min - pierwsza groźna akcja w 2 połowie. Junior dostał piłkę na wysokości pola karnego , zgrał piłkę do środka, a tam najpierw strzelał Koziara, lecz piłkę odbił bramkarz. Dobitka Lomskiego niecelna.

60 min - wolny dla Kaszubii. Niecelny strzał głową Rinto po dośrodkowaniu

68 min - zablokowany strzał Wojowskiego prawą nogą

72 min - składna akcja Arki . Piłkę wyprowadził Alan, zagrał do Koziary, ten uruchomił Tomasiewicza, który zagrał do Lomskiego. Jego uderzenie sparował bramkarz, ale przy dobitce Szerszenia nie miał szans. 4:2.

74 min - za Wojowskiego na lewej obronie... Wardziński

75 min - druga kartka dla Przybyszewskiego. Opuszcza boisko, lecz Kaszubia uzupełnia skład.

79 min - mocny strzał Stolca, lecz piłka po rykoszecie mija słupek bramki gości

82 min - zagotowało się na boisku i sędzia musiał utemperować zawodników kolejnymi kartkami

86 min - piękne uderzenie Mosiejki z wolnego bramkarz Kaszubii paruje na róg

89 min - Alan opuszcza boisko. W jego miejsce Wojcinowicz.

90 min - koniec meczu. Arka wygrywa z Kaszubią 4:2.