TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.05.2015

Piękna walka juniorów młodszych z Lechem.

Miesiąc temu sprawili niespodziankę pokonując u siebie Lech Poznań 1:0. W ub. weekend doznali wysokiej porażki przegrywając w Poznaniu 0:9.  Tym razem po fascynującej walce drużyny podzieliły się punktami.

 

 

 

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych -  4 kolejka:

 

Arka Gdynia - Lech Poznań 4:4 (0:2)

 

Bramki: Hołtyn 50'  , Klosowski 51', Łyszyk 56', Wawszczyk 75' - 13', 32', 49', 53'

 

Arka: Pruszyński - Gębiś, Kaszorek, Pasieka (56' Czaja), Wawszczyk, M.Olszewski, Krakowiak (41' Kłosowski), B.Olszewski, Hołtyn (58' Siejak), Łyszyk, Węsierski.

 

 

Dzisiejsze spotkanie zostało powtórzone na skutek decyzji Pomorskiego ZPN, po proteście drużyny Lecha po przegranej w Gdyni. Poszło o wymiary boiska. Lech uznał, że było zbyt małe. Trudno jednak przemilczeć fakt, że było jednakowe dla obu drużyn, podobnie jak dzisiaj...

 

 

Po porażce 0:9 w Poznaniu, mało kto stawiał na nasz zespół. Także dzisiaj przegrywajac już 0:3 nasi juniorzy mogli mieć czarne myśli. W 2 polowie zagrali jednak bez kompleksów, odważnie i to przyniosło im bramki. 

 

Przy stanie 4:4 mieli jeszcze dwie sytuacje na zdobycie zwycieskiej bramki. Remis z LEchem nalezy uznać w takich okolicznościach za sukces. brawo za walkę!

 

 tr

 

 Tabela i wyniki juniorów młodszych

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia