TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

26.08.2014

Trenerzy na konferencji: Obie drużyny chciały wygrać.

Po meczu obaj szkoleniowcy zgodnie stwierdzili, że grały dziś dwie drużyny, którym celem było zdobycie kompletu punktów. Trener Włodzimierz Tylak cieszył się z pierwszej wygranej w sezonie, a trener Dariusz Dźwigała żałował, że znów nie udało się Arce wygrać meczu u siebie.

 

Włodzimierz Tylak (Widzew):

 

-  Jeżeli chodzi o sam mecz to był on bardzo zacięty. Obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Arka miała na pewno przewagę w posiadaniu piłki, bylła agresywna w odbiorze. Na szczęście nie mieli zbyt wielu sytuacji. My natomiast niebezpiecznie kontrowaliśmy i udało się ten wynik wywalczyć. Ja wierzyłem w tą drużynę, jest ona ambitna, coraz lepiej skonsolidowana i dąży do zwycięstw.

 

Arka jest zespołem, który gra w piłkę. Do tej pory spotykaliśmy się z zespołami, które „stawiają autobus” w polu karnym i czekają na kontry. Widziałem wszystkie mecze Arki, widać konsekwentną pracę trenera. Może nie stwarzają na razie dużo sytuacji, przez co strzelają mało bramek, ale mnie osobiście gra Arki się podoba.

 

Dariusz Dźwigała (Arka): 

 

- Gratuluję Widzewowi zwycięstwa. Spotkały się dwa dobre zespoły, oba chciały wygrać to spotkanie. Na pewno  końcowej fazie zabrakło nam świeżości. W 93 min. przy stałym fragmencie gry poszliśmy do przodu i nadzialiśmy się na kontrę. Duża w tym zasługa bramkarza gości., który wznowił grę. Cóż mogę powiedzieć… Jesteśmy załamani, że po raz kolejny przy tak wspaniałej publiczności tracimy punkty.

 

 

 PARTNER WYDARZENIA: ARKA -WIDZEW

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gdynia_sport2_7cc5043335b532de00d535471fad42b6.jpg

 

kk 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia