TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.07.2014

Sparing juniorów starszych: Wygrana z Bałtykiem.

W pierwszym sparingu prowadzona przez Roberta Wilczyńskiego drużyna juniorów starszych pokonała swych rywali z Bałtyku 6:2 (3:0).

 

 

Sparing juniorzy starsi:

 

Arka - Bałtyk 6:2 (3:0)

 

Bramki: Majewski - 2 (5',12'), Białek 31', Kucharski- 2 (75',85'), Eggert (90') - 48', 63'

 

Arka: Kotkowski (Moczadło), Wańczuk (Pobłocki), Obarzanek, Skrzypek, Izdebski, Białek (Kreft), Eggert (Tobiaski), Żelezik (Malanowski), Hebel, Sławiński, Majewski (Kucharski)

 

 

Już na samym początku spotkania Arka "ustawiła" sobie mecz. Dobrej sytuacji nie  zmarnował Majewski.  Zaledwie kilka minut później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie.

 

Po takim początku lokalni rywale doszli do głosu jednakże nie mogli stworzyć sobie dogodnych sytuacji.Po chwilowej przewadze Bałtyku dał o sobie znać Białek ładnie uderzając z około 25m.

 

Tuż po przerwie po błędach w obronie Bałtyk dość szybko strzelił dwie bramki i w tym momencie zdecydowanie ruszył do ataków. Wejście Kucharskiego szybko ostudziło jednak ich zapały. W ciągu 10 minut dołożył 2 bramki.  W ostatniej minucie spotkania fantastycznym uderzeniem zza pola karnego popisał się Eggert i ustalił końcowy wynik na 6:2 dla Arki.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia