TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.04.2012

Arkowcy pojechali do Łęcznej. Wreszcie z Benatem!

Po porannym rozbieganiu żółto-niebiescy wyjechali na mecz "ostatniej szansy" do Łęcznej. Niezależnie od tego, jakie wyniki padną w innym meczach (wczoraj Piast przegrał z Ruchem) to Arka musi zdobyć trzy punkty, aby liczyć jeszcze na korzystny pościg za wyprzedzającymi ją zespołami.

 

Bogdanka to jeden z tych zespołów, który także może jeszcze myśleć o awansie, czego w sumie w Łęcznej się nie ukrywa. Poprzednie dwa mecze to jednak prawdziwa huśtawka nastrojów. 4:2 u siebie z Zawiszą, a potem 1:3 w Płocku. Jak silny jest to przeciwnik, świadczy  jednak doskonały bilans spotkań u siebie oraz rozegrane spotkania w 2012 roku.

 

Arkowcy muszą przeciwstawić gospodarzom to co prezentowali pod koniec rundy jesiennej oraz w pierwszych meczach 2012 roku. O ostatnich wszyscy powinni bowiem już zapomnieć. Do składu powraca wreszcie Petr Benat, na którego tak oczekiwał trener Petr Nemec. Czy rzeczywiście powrót czeskiego pomocnika odmieni grę naszej drużyny i czy będzie go stać na dłuższy pobyt na boisku? Tego nie wie chyba i do końca on sam. W ostatnich tygodniach niezmiennie mówił, że tak długiego rozbratu z piłką się nie spodziewał i robił wszystko bardzo cierpliwie, aby w końcu wrócić i pomóc drużynie. Na pewno zanim trener podejmie ostateczną decyzję będzie z Petrem przed meczem długo rozmawiał.

 

Niezależnie od składu wyjściowego liczymy, że wszyscy podejmą na boisku walkę, jaką przyjdzie nam oglądać jutro niemal w samo południe. Oby spełniły się słowa Tomasza Jarzębowskiego, który powiedział: "W Łęcznej będziemy chcieli wygrać, będziemy chcieli pokazać, że nam wszystkim na tych zwycięstwach Arki ciągle zależy".

 

On także dostrzegał brak Petra  Benata, w sytuacji gdy rywale bronili się niemal całą drużyną: " Kiedy to my mamy przewagę, to rzeczywiście brakuje Benata. Jego spokoju, doświadczenia, dobrych podań, zagrożenia strzałami z dystansu".

 

Benat w 18-stce meczowej zastąpił zmagającego się z urazem Radosława Pruchnika. 

 

Jak będzie zobaczymy jutro na żywo w stacji Orange Sport. Początek meczu o...11.45.

 

Oto 18-stka na mecz z Bogdanką Łęczna

 
Bramkarze:

26. Maciej Szlaga

30. Michał Szromnik

 

Obrońcy:

3. Marcin Bochenek

4. Peres Benevente

6. Omar Jarun

7. Piotr Tomasik

22. Damian Krajanowski

25. Sławomir Mazurkiewicz


Pomocnicy:

11. Piotr Kuklis

13. Jakub Kowalski

16. Piotr Kasperkiewicz

18. Petr Benat

20. Marcin Radzewicz

21. Patryk Jędrzejowski

33. Tomasz Jarzębowski

 

Napastnicy:

 9. Charles Nwaogu

15. Bartosz Flis

29. Janusz Surdykowski

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia