TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.04.2012

Peres na obserwacji. Charlie pauzuje.

Oprócz strat punktowych po stronie Arki, mieliśmy w spotkaniu Bogdanki z Arką dość dużą liczbę fauli. Jak pokazują statystyki gospodarze faulowali niemal dwukrotnie więcej razy niż Arka.

 

Po jednym z takich zagrań na murawę padł Peres Benevente.  Były zawodnik Bogdanki opuścił boisko na noszach tuż przed przerwą. Potem o własnych siłach udał się do karetki i zaliczył pobyt w szpitalu. Jak przekazał nam koordynator sztabu medycznego Marek Gaduła, Peresowi założono na głowę dwa szwy, ma także silne stłuczenie w okolicach szyi i do środy musiał pozostać w domu ...w Łęcznej. Do środy będzie także pod ścisłym nadzorem lekarzy. Mamy jednak nadzieję, że wszystko będzie dobrze i Peres powróci bez komplikacji do Gdyni. Czy zagra w kolejnym meczu z Katowicami w sobotę tego nie wiemy. Nie zagra natomiast Charles Nwaogu, który zarobil w tym meczu czwartą żółtą kartkę i w sobotę przejdzie przymusową pauzę.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia