TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.03.2012

Sprawdź gdzie możesz wygrać bilety na najbliższy mecz w Gdyni!

Kolejny mecz ligowy w Gdyni już za kilka dni, a my tradycyjnie wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was konkursy, w których można wygrać bilety na mecze rozgrywane w Gdyni. Poniżej podpowiadamy w jaki sposób można zdobyć wejściówki!

 

Przede wszystkim gorąco zachęcamy do śledzenia naszego oficjalnego profilu na facebooku i brania udziału w cyklicznych zabawach ogłaszanych przed meczami. Zabawa KTO STRZELI  już niebawem pojawi się na tablicy!

 

Poza zabawami organizowanymi przez klub, zachęcamy do udzialu w licznych konkursach organizowanych przez naszych partnerów:

 

1. Dzień przed każdym meczem Radio Eska przygotowuje dla Was 14 biletów do wygrania. Wystarczy zadzwonić do redakcji w popołudniowym programie między 15.00-18.00 - pierwsze 14 osób wygrywa!

 

2. Dziś w Dzienniku Bałtyckim znajdziecie pytanie konkursowe. Dziesięć pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi wygrywa bilety na mecz.

 

3. Kolejnym partnerem radiowym, który przygotował dla Was bilety jest Radio Plus. Wystarczy uważnie słuchać radia, by w momencie ogłoszenia konkursu przez redaktora zadzwonić i wygrać podwójne zaproszenie na mecz. Do wygrania 5 podwójnych wejściówek!

 

4. W celu wygrania biletu zapraszamy również na naszą oficjalną stronę u naszego partnera EKSTRAKLASA.NET.

 

Ponadto U7, nasz wieloletni Partner oraz fundator nagrody w konkursie organizowanym w przerwie meczowej również organizuje u siebie konkursy, w których do wygrania są 3 wejściówki na najbliższy mecz!

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia