TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.03.2012

Karnety - otwarta sprzedaż !!!

Informujemy, że od 06.03.2012 przy zakupie karnetów wyłączona zostaje opcja wysyłki. Wszystkie zakupione od tego dnia karnety można odbierać 4 dni po sprzedaży w dziale marketingu w dni powszednie w godzinach od 10 - 16.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków Żółto-Niebieskich do zakupu i zarezerwowania swojego miejsca na stadionie.

 

Karnet obejmuje wejście na wszystkie mecze ligowe, a także mecz w Pucharze Polski ze Śląskiem Wrocław oraz, w przypadku awansu, mecz półfinałowy Pucharu Polski. Zapraszamy!

 

Karnety dostępne są w punktach sprzedaży, w kasach stadionu w dniach podanych poniżej oraz przez Internet.

 

UWAGA:

Informujemy, że w związku z przeniesieniem systemu sprzedaży  na nowy serwer zmianie uległ adres witryny, na której można było do tej pory kupować bilety on-line.

---------------------------------------

Nowy adres: https://bilety.arka.gdynia.pl/

--------------------------------------- 

 

Zachęcamy do korzystania z zakupu karnetów przez Internet

Przypominamy, że poprzez transakcje internetowe nie można kupić karnetów rodzinnych, jak również tych na miejsca dla osób  niepełnosprawnych.

 

Regulamin sprzedaży w formacie pdf.

 

HARMONOGRAM:

 

III Faza -  OTWARTA SPRZEDAŻ 
Sprzedaż dla wszystkich osób, które do tej pory nie zakupiły karnetu.
Jedna osoba może dokonać zakupu innym osobom pod warunkiem, że wszystkie te osoby posiadają pełny profil kibica wraz ze zdjęciem.
 06.02 (poniedziałek) godz.10.00 

 •    Wszystkie punkty

 •    Kasy na stadionie:

DzieńData 
Godzina 
pn, wt 06.02, 07.02 13.00 - 17.00

 

UWAGA:

 ---------------------------------------

Karnety można odbierać po minimum 4 dniach roboczych od realizacji transakcji w dziale marketingu na stadionie w dni powszednie  od godz. 10.00 do 15.00.

 ---------------------------------------

 

W razie wątpliwości prosimy o zapoznanie się z działem FAQ.
 
 

 

 

UWAGA!

 
W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY. 

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA. 

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE. 

ZACHĘCAMY DO WYRABIANIA PROFILU WSZYSTKICH KIBICÓW, KTÓRZY JESZCZE TEGO NIE ZROBILI, A CHCĄ ZAKUPIĆ KARNET, JAK I OSOBY, KTÓRE BĘDĄ CHCIAŁY UCZESTNICZYĆ W ROZGRYWKACH NA NOWYM STADIONIE. SKRÓCI TO TAKŻE FORMALNOŚCI W PRZYPADKU WPROWADZENIA PRZEZ EKSTRAKLASĘ OBOWIĄZKU POSIADANIA KARTY KIBICA. 

PROFIL KIBICA MOŻNA ZAŁOŻYĆ REJESTRUJĄC SIĘ NA STRONIE https://bilety.arka.gdynia.pl/ A NASTĘPNIE UDAJĄC SIĘ DO JEDNEGO Z PUNKTÓW, GDZIE MOŻNA PROFIL UZUPEŁNIĆ O ZDJĘCIE LUB BEZPOŚREDNIO W PUNKTACH SPRZEDAŻY BILETÓW.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia