TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

14.08.2011

Pomeczowa konferencja

Petr Nemec:


- Przed tygodniem w Nowym Sączu mówiłem, że jeśli nie podejmiemy walki, to na pewno nie będziemy się liczyć w tej lidze. Dziś pod tym względem była poprawa, podjęliśmy walkę, a po tych sytuacjach, które stworzyliśmy, z pewnością nie zasłużyliśmy na porażkę. W piłce jednak mecze wygrywa ten, kto strzela więcej bramek, a tych więcej strzeliła Termalica. To był typowy dla pierwszej ligi mecz walki, my ją dziś podjęliśmy, ale znów zawiodła skuteczność.


Dusan Radolsky:


- Dla nas to był ciężki mecz. Bardzo trudno jest zmienić mentalną orientację zespołu z drużyny walczącej o utrzymanie na taką, która gra w czołówce tabeli. Poza tym nie łatwo się gra z zespołami bardzo zmotywowanymi na spotkanie z nami. Ja wiedziałem, że Arka może dziś zagrać dobry mecz i tak faktycznie było. Przez pierwsze trzydzieści minut Arka grała bardzo dobrze, stwarzała sobie świetne sytuacje, dopiero stracona bramka trochę to zmieniła. Ja jeszcze nie znam się zbyt dobrze na 1. lidze jak mój doświadczony kolega, ale zgadzam się, że to był mecz z dużym znaczeniem taktyki i walki. Oczywiście rolę odegrała też skuteczność, dzięki której to my dziś wygraliśmy.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia