TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.05.2011

Wygrana w konkursie - udane wakacje?

Moc atrakcji na meczu z Polonią Bytom czekało naszych sympatyków, którzy zdecydowali się dopingować Arkę z trybun. W przerwie meczu odbył się konkurs, w którym nagrodą główną był bon na słoneczne wakacje o wartości 1200zł ufundowany przez biuro podróży Ecco Holiday!

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/news/cut2/ecco_1305926580.jpg

 

 

15 minut przed rozpoczęciem meczu klubowe maskotki Arki i Polonii Bytom wyszły na murawę i rzuciły w trybuny 3 frisbee w żółto-niebieskich barwach. Osoby, które złapały dysk w przerwie wzięly udział w konkursie.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW4116_a0f168bbe4e2f433e17b772a2f754975.jpg

 

 

Każdy z uczestników mógł wykonać jeden strzał piłką, tak by znalazła się jak najbliżej linii środkowej  i środka boiska. Mieliśmy troje uczestników konkursu, w tym jedną przedstawicielkę płci pięknej - Panią Basię. Najlepiej celował jednak Arek z Gdyni Obłuża i on został zwycięzcą konkursu! GRATULUJEMY!

 

Sponsorem nagrody było biuro podróży Ecco Holiday. W ofercie biura podróży znajdują się słoneczne wakacje w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji oraz innych krajach basenu Morza Śródziemnego.

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia