TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.04.2011

Dariusz Mierzejewski po meczu z Jagiellonią

Drużyna Arki Gdynia grająca w Młodej Ekstraklasie odniosła drugie z rzędu pewne zwycięstwo. W ostatnich wygranych spotkaniach trzon ekipy stanowili jednak gracze pierwszej drużyny. O ocenę tej sytuacji poprosiliśmy trenera Dariusza Mierzejewskiego.

 

Łukasz Bieszke - Gratuluję. Z pewnością dwa pewne zwycięstwa podbudują drużynę po dotkliwym 1:7 z Ruchem Chorzów?

 

Dariusz Mierzejewski - Dziękuję. Zespół na pewno się podbudował. Atmosfera nie tylko w drużynie, ale także w klubie w kontekście Młodej Ekstraklasy jest lepsza. Co prawda nasze składy w tych spotkaniach, szczególnie w tym drugim, odbiegały od tego z meczu z Ruchem, ale to są nasi piłkarze i cieszę się, że mogłem z nich skorzystać.

 

Łukasz Bieszke - Nie martwi Pana, że trener Straka odsyła graczy do Młodej Ekstraklasy. W założeniu miała to być drużyna dla młodych.

 

Dariusz Mierzejewski - Ale to są młodzi zawodnicy. Mateusz Siebiert, Wojciech Wilczyński, Paweł Czoska to są ciągle młodzieżowcy. Na pewno jest  lepiej gdy mogą grać w meczu o punkty. To na pewno lepsze  niż tylko trenowanie z pierwszą drużyną i siedzenie na ławce. Zobaczymy, jak będzie w następnych meczach z tymi proporcjami.

 

Łukasz Bieszke - Czy w związku z taką polityką odnośnie Młodej Ekstraklasy planowana jest reaktywacja rezerw w wypadku utrzymania.

 

Dariusz Mierzejewski - Są takie plany.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia