TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.01.2011

Pomorski ZPN zweryfikował nowy stadion!

Podczas gdy piłkarze Arki zameldowali się na stadionie rugby i rozpoczęli zajęcia, w tym samym czasie Komisja Pomorskiego Związku Piłki Nożnej weryfikowała nowe boisko przy ul.Olimpijskiej.

Komisja Wydziału Bezpieczeństwa i Weryfikacji Boisk Pomorskiego ZPN w składzie Jerzy Krygier - Przewodniczący oraz Zenon Choja - członek w obecności zastępcy dyrektora GOSiR Dariusza Schwarza oraz Dyrektora ds Bezpieczeństwa w klubie - Dariusza Guzikowskiego dokonali pozytywnej weryfikacji boiska.Obiekt wywarł bardzo pozytywne wrażenie. Komisja oprocz samego boiska sprawdziła szatnie, pokoje delegata, obserwatora, pomieszczenia służb medycznych, szatnie sędziowską oraz obu drużyn. Zostały zaprezentowane możliwości systemu monitoringu oraz pomieszczenia spikera, służb technicznych i zaplecze dla mediów.

Jako ciekawostkę można dodać fakt iż w szatniach zamontowano...także specjalne sejfy na kosztowności zawodników. Głównie bierze się tu pod uwagę standardy FIFA i UEFA w rozgrywkach międzynarodowych. Na pewno jednak i najlepsi polscy piłkarze będą chcieli skorzystać z takich udogodnień po to aby skupić się na grze...Po zebraniu pozostałych dokumentów związanych z nowym obiektem klub wystąpi do Komisji Licencyjnej PZPN z wnioskiem o zmianę warunków przyznanej na sezon 2010/2011 licencji w zakresie miejsca, na którym rozgrywać ma swoje mecze w rundzie wiosennej w rozgrywkach prowadzonych przez Ekstraklasę SA drużyna Arki Gdynia.

trybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia