TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.10.2010

Derbowe konkursy oraz oferta specjalna od Akademii Prawa Jazdy!

5 biletów można wygrać w tradycyjnej zabawie na oficjalnym koncie Arki na portalu Facebook. Po szczegóły zapraszamy od piątku na Facebook - profil Arka Gdynia SSA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejny bilet można wygrać w tradycyjnym konkursie sponsorowanym przez Akademię Prawa Jazdy.

Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z dokładnym wynikiem spotkania Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Arka Gdynia. Spośród osób, które nadeślą poprawny wynik rozlosowany zostanie jeden bilet na jeden z kolejnych meczów Arki w Gdyni. Liczą się tylko e-maile wysłane do 17 września do godziny 17.15. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akademiaprawajazdy.pl.

Rozwiązanie konkursu najpóźniej 19 października. Nagroda do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11. Powodzenia!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

DERBOWA OFERTA SPECJALNA!

W związku ze zbliżającym się meczem derbowym Akademia Prawa Jazdy przygotowała specjalną promocję dla kibiców Arki. Każdy kibic, który zapisze się na kurs prawa jazdy otrzyma rabat w wysokości 100 zł! Dodatkowo w przypadku niedzielnej wygranej Arki w Gdańsku każdy kursant otrzyma dodatkowo jedną godzinę jazdy gratis!

Zapisać można się osobiście w biurze (Gdynia, Świętojańska 68/3 nad EMPiKiem - II piętro) bądź telefonicznie, na stronie www, przez e-mail, gg, skype lub facebook. Liczą się tylko zapisy dokonane do niedzieli do godz. 17:15. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Serdecznie zapraszamy i polecamy!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia