TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.10.2010

Oskar Rybicki pojedzie do HSV Hamburg.

Latem bieżącego roku drużyna juniorów Under 16 naszego Klubu, podczas pobytu w Niemczech uczestniczyła w meczach towarzyskich z klubem 1.Bundesligi – HSV HAMBURG.

Po ww. sportowych zmaganiach, oba kluby prowadzą korespondencję w ramach wymiany sportowych oraz organizatorskich doświadczeń, czego efektem jest zaproszenie zawodnika Arki – Oskara Rybickiego, do udziału w specjalistycznych treningach bramkarskich w hamburskim klubie.

Oskar podczas pobytu w Niemczech nie tylko będzie uczestniczył w zajęciach w swojej kategorii wiekowej, lecz również porówna swoje umiejętności ze starszymi kolegami, na co dzień zawodnikami tego utytułowanego klubu.

Wyjazd młodego gdyńskiego golkipera z pewnością nie byłby możliwy, gdyby Oskar nie prezentował wysokiego poziomu sportowego, co z kolei jest zasługą kilkuletniej pracy gdyńskich trenerów – Jarka Krupskiego, Stanisława Mikołajczyka oraz Arkadiusza Zagórskiego.

Młodemu zawodnikowi życzymy powodzenia !

info: Jarosław Kopański







Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia