TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka LinkedIn pfr Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

14.08.2010

Trenerzy po meczu: Ach ta skuteczność...

Dariusz Pasieka:
- Mieliśmy plan nie przegrać i on wypalił. Graliśmy konsekwentnie, zawodnicy pomagali sobie na boisku, asekurowali się. W końcówce mieliśmy swoje sytuacje i ten mecz mógł się zakończyć inaczej. Wiemy jak ciężko gra się na Lechu. Na ten punkt sobie zasłużyliśmy. Zagraliśmy dobry mecz i jestem zadowolony z postawy zespołu. Cały czas mamy natomiast problem ze skutecznością i to martwi. Przyjdą jednak mecze w których wreszcie zaczniemy wygrywać.

Jacek Zieliński

- Skuteczność to nasza pięta achillesowa. Idzie nam jak po grudzie. Niewiele nam dziś wychodziło. Mimo obecności właściwie całej formacji ofensywnej na boisku, nie przełożyło się to na sytuacje podbramkowe. Nikomu nie mogę odmówić zaangażowania. Nie zawsze jednak chcieć to móc. Po sytuacji Labukasa w końcówce spotkania, z ręką na sercu można powiedzieć, że dobrze, że to tak się skończyło. W piłce liczą się bramki, a my ich nie strzelamy.Poprzedni Następny

Mapa Strony