19.11.2006

Juniorzy starsi prowadzili 2:0, ale tylko zremisowali

Juniorzy starsi Arki Gdynia zremisowali z drużyną SUKP Słupsk 2:2 (0:1). Arka rozpoczęła mecz od ataków na bramkę przeciwnika i już w 7 minucie meczu po dośrodkowaniu Łukasza Jaszczyka z rzutu wolnego, Damian Bakun przy biernej postawie obrońców, zdobył głową bramkę. Kolejne akcje żółto-niebieskich przynosiły zagrożenie pod bramką SUKP, jednak dwie sytuacje bramkowe nie zostały wykorzystane przez Damiana Bakuna.
Druga połowa rozpoczęła się od ataków słupszczan dążących prostymi środkami do wyrównania, jednak to nasza drużyna po jednej z akcji i faulu bramkarza na Karolu Ostrowskim w polu karnym zdobyła bramkę. Wykonawcą karnego był Dominik Karolczuk w 65 minucie gry.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem gdynian proste błędy naszych zawodników przyniosły bramki dla drużyny gospodarzy w 70 i 84 minucie gry.
Nasza drużyna zdobyła punkt na boisku trzeciej drużyny PLJ A, jednak można czuć pewien niedosyt, gdyż z przebiegu meczu zasługiwaliśmy na zwycięstwo. Po 15. kolejkach nasz zespół uplasował się na 2. miejscu w tabeli co należy uznać za bardzo dobry wynik.