28.01.2009

Arka na remis z Rumunami (Gazeta Wyborcza)

Piłkarze Arki Gdynia zremisowali we wtorkowym sparingu z rumuńskim FC Universitatea Craiova. Bramkę dla gdynian strzelił Bartosz Karwan.

W 32. min meczu z rzutu wolnego dośrodkowywał Marcin Wachowicz. Piłka w polu karnym trafiła do Karwana, a ten strzałem głową zdobył jedyną bramkę dla gdynian. Prowadzenie Arki utrzymywało się do 57. min, kiedy to Anrei Prepelita strzelił gola dla Universitatea, czym ustalił wynik spotkania.

W czwartek gdynianie rozegrają ostatni z trzech zaplanowanych sparingów, tym razem zmierzą się z azerskim pierwszoligowcem FK Qabala. W piątek natomiast powrócą do Polski.

Arka Gdynia - FC Universitatea Craiova 1:1 (1:0). Bramka dla Arki: Karwan (32.).

Arka: (I połowa) Witkowski - Płotka, Łabędzki, Anderson, Telichowski - Karwan, Paknys, Przytuła, Trytko, - Wachowicz, Niciński. (II połowa) Bledzewski - Płotka (Moskalewicz), Łabędzki, Anderson, Telichowski - Karwan, Ława, Budziński, Pietroń - Nawrocik (Bułka), Zakrzewski.