TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.04.2024

SEOgroup ponownie Partnerem Arki Gdynia

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy współpracy z firmą SEOgroup, która została Partnerem Klubu w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dziękujemy za okazane zaufanie!
 
 Jak prezentuje się nasz Partner? Zapraszamy do artykułu! 
 

  
SEOgroup od 2008 roku zwiększa przychody sklepom i markom na całym świecie z wykorzystaniem marketingu internetowego opartego na dwóch filarach usług: SEO360®, którą świadczą jako pierwsi i jedyni w Europie oraz na Performance Marketingu.
 
W swojej codziennej pracy SEOgroup odwołuje się do filozofii Kaizen i Kendo, zatem nigdy się nie poddaje i codziennie udoskonala jakość usług, aby zapewniać maksymalnie skuteczne rozwiązania.
 
 
 
Potwierdzają to Klienci, którzy wielokrotnie, dzięki tej pracy, uzyskują wzrost sprzedaży czy generowanych leadów na poziomie kilkuset procent i więcej.
 
Efektem realizowanej przez SEOgroup od lat strategii jest nominacja do najważniejszego na świecie konkursu branży, którą reprezentuje – Global Search Awards w kategorii BEST GLOBAL SMALL INTEGRATED SEARCH AGENCY, gdzie w lipcu 2021 r. zdobyła 2. miejsce.
 
SEOgroup jest zatem drugą najlepszą tego typu agencją na świecie. Można powiedzieć, że SEOgroup to technologiczny Shinkansen marketingu internetowego!
 

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony seogroup.pl 

Facebook
Instagram
Linkedin
Twitter/X

 
Witamy ponownie na pokładzie Arki Gdynia! Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia