TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.05.2024

Uni-logistics Partnerem Arki Gdynia

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy współpracy z firmą Uni-logistics, która została Partnerem Klubu. Dziękujemy za okazane zaufanie!
 
 Jak prezentuje się nasz Partner? Zapraszamy do artykułu!
 


Uni-logistics Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem polskim, które funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Świadczy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i transportu drogowego. Realizuje projekty przewozu ponadnormatywnego oraz Project Cargo, posiada własne magazyny logistyczne oraz sieć współpracujących magazynów partnerskich.
 
 
Świadczy usługi w zakresie drogowego i intermodalnego transportu kontenerów, jak również usługi w zakresie przewozów kolejowych. We współpracy z szeroką siecią zaufanych agentów przedsiębiorstwo realizuje usługi na arenie międzynarodowej, docierając do najdalej odległych zakątków świata. Główną maksymą firmy jest indywidualne podejście do świadczonych usług, co pozwala na elastyczne budowanie usług w korelacji z potrzebami każdego klienta.
 
Firma ma status uznanego przedsiębiorcy AEO i wspiera swoje usługi usługami celnymi świadczonymi przez własną agencję celną. Spedytorzy krajowi i międzynarodowi zorganizują transport każdego ładunku! 
 

 

 
Zapraszamy do odwiedzenia strony unilog.eu

 

Facebook
Linkedin

 

Witamy ponownie na pokładzie Arki Gdynia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia