TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.05.2024

BFI Partnerem Arki Gdynia

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy współpracy z firmą BFI, która została Partnerem Klubu. Dziękujemy za okazane zaufanie!
 
 Jak prezentuje się nasz Partner? Zapraszamy do artykułu!
 


BFI od 13 lat dostarcza niezawodne usługi w branży Transport-Spedycja-Logistyka. Firma, która zaczynała jako małe przedsiębiorstwo, dziś może pochwalić się zespołem ponad 100 specjalistów i imponującą flotą pojazdów. Codziennie pracują na zaufanie i satysfakcję swoich klientów.

BFI specjalizuje się w transporcie drogowym, oferując przewozy pełnoładunkowe plandekami, transport kontenerów, przewozy z ruchomymi podłogami, ekspresowe przewozy busami do 3,5 tony oraz międzynarodowy transport chłodniczy. Firma dysponuje flotą 200 zakontraktowanych pojazdów, w tym ciągnikami ozdobionymi wizerunkami superbohaterów z Kapitanem Ameryką na czele.
 
 

Klienci BFI mogą liczyć na terminowość, bezpieczeństwo, konkurencyjne ceny oraz elastyczne warunki współpracy. Firma zyskała reputację dzięki swojemu zaangażowaniu i świadomości potrzeb klientów, nieustannie podnosząc standardy w branży.
 

 

 
Zapraszamy do odwiedzenia strony bfi.pl

 

Facebook

Instagram

Linkedin

 

Witamy na pokładzie Arki Gdynia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia