TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.02.2024

Firma Mackiewicz wraca na pokład Arki

Firma Mackiewicz wraca na pokład gdyńskiej Arki w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024! Dziękujemy za wieloletnie zaufanie i powrót jako dumny Sponsor Klubu!

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz to producent szerokiej gamy mieszanek betonowych w najwyższej jakości. Produkuje i dostarcza mieszanki betonowe zarówno dla potrzeb największych inwestycji budowlanych w Trójmieście jak i indywidualnych projektów. Wytwórnie betonów i prefabrykacji w Gdyni, Gdańsku, Łomży i Zambrowie.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/arka-puszcza_032_801ba972286e3f23cbb7b174a7d348d5.jpg

 

Firma działa od 1995 roku, a jej właściciel Pan Marek Mackiewicz jest także wiernym Kibicem obecnym od lat na Stadionie Miejskim!

 

Firma działa w zakresie produkcji betonu towarowego i drobnowymiarowych elementów betonowych. W jej ofercie znajduje się beton towarowy, studnie, elementy kanalizacji, bloczki fundamentowe, kostka brukowa, obrzeża trawnikowe, krawężniki, cement workowany, stal zbrojeniowa. Zakupione towary dowożone są specjalistycznym transportem na plac budowy.

 

Dziękujemy za okazane zaufanie i witamy ponownie na żółto-niebieskim pokładzie!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia