TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.02.2024

Ligentia Sponsorem Arki Gdynia

Z przyjemnością ogłaszamy, że Grupa Ligentia - globalny dostawca technologii i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw, została sponsorem Arki Gdynia w sezonie 2023/2024. 
 
 

Jak przedstawia się nasz nowy Sponsor? Zapraszamy do artykułu!
 
Ligentia jest globalnym dostawcą technologii i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zrównoważonych i sprawnych łańcuchów dostaw. Do naszych klientów należą najwięksi detaliści na światowym rynku, znane marki z branży produkcyjnej, opieki zdrowotnej oraz dóbr konsumpcyjnych. Posiadamy oddziały na 4 kontynentach: w Azji, Oceanii, Ameryce Północnej i Europie, w których pracują eksperci w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nie tylko nowoczesną technologię, ale i wiedzę o globalnym łańcuchu dostaw wraz ze wsparciem na lokalnym rynku.
 
 
 
Założona w 1996 roku firma Ligentia swoją działalność rozpoczęła w Wielkiej Brytanii. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa zyskała globalny zasięg i obecnie, poza wielką Brytanią posiada biura w kontynentalnej części Europy, Australii, Ameryce Północnej i Azji. W 2021 roku fundusz Equistone Partners Europe zainwestował w Grupe Ligentia, która dzięki kapitałowi wzmocniła swoją obecność w Europie: w 2022 r. przejęła polskiego operatora logistycznego VGL Solid Group, a następnie w 2023 r. otworzyła biura w Rotterdamie i Hamburgu. W Gdyni znajduje się również główna siedziba Ligentia Poland

 
 
Marcin Gruchała, Executive Director w Grupie Ligentia, który na początku tego miesiąca poinformował, że wkrótce dokona zakupu większościowego pakietu udziałów w Arce Gdynia, powiedział: 

"Ligentia jest ekspertem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, aktywnie zaangażowanym w działania dla lokalnej społeczności. Polska, a w szczególności Gdynia, to ważna lokalizacja dla naszego przedsiębiorstwa i cieszymy się, że mamy możliwość wspierania drużyny piłkarskiej, która jest częścią gdyńskiej społeczności od prawie 100 lat".
 
 
 
 
 
Dziękujemy za okazane zaufanie i witamy na żółto-niebieskim pokładzie! #ArkaRazem

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia