TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.02.2024

Multilog na pokładzie Arki


Firma Multilog wraca na pokład Arki w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie!

 

 

 

Multilog jest gdyńską firmą transportowo-logistyczną oferującą swoim klientom transport drogowy kontenerów morskich, transport ładunków ponadnormatywnych, przeładunków oraz składowania towarów. Dysponuje własną flotą pojazdów, przestronnym magazynem oraz dwoma hektarami placu przeładunkowego, na którym specjalizuje się w ciężkich i nietypowych przeładunkach.  

 

Jak przedstawia się nasz Partner Premium? Zapraszamy do artykułu!

 

Transport kontenerowy to jedna z naszych specjalizacji. Przewozimy wszystkie rodzaje kontenerów (20’, 40’, 45’), ładunków (m.in. niebezpieczne ADR), a także odpadów.Posiadamy naczepy podkontenerowe z agregatami do przewozu towarów w temperaturze kontrolowanej (refeer). 

 

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam transport ponadgabarytowy. Zajmujemy się również zezwoleniami oraz organizacją wymaganych konwojów.

 

 

Przeładunek, formowanie, sztauowanie kontenerów. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu żadne zadanie nam nie straszne - nawet te ciężkie i wyjątkowo duże. Pewność sukcesu wynika z wieloletniego doświadczenia całego zespołu.


Bez informacji o zweryfikowanej wadze brutto kontenera, nie będzie on załadowany na statek. Takie są oficjalne przepisy dotyczące transportu morskiego. Wykonujemy ważenie kontenerów VGM na placu przeładunkowym w Trójmieście.
 
 


 
Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera Premium!
Więcej informacji o firmie znajdziecie na: www.multilog.pl  

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia