TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.03.2023

Komunikat Klubu

W ślad za listem otwartym kibiców Arki Gdynia, odbyło się spotkanie Zarządu Klubu z Radą Drużyny.

Ostatnie tygodnie kibicom Arki Gdynia dostarczają wielu emocji. Z jednej strony bardzo dobrze spisujemy się na wyjazdach (jesteśmy liderem tabeli Fortuna 1 Ligi w tej klasyfikacji), z drugiej zaś punktujemy poniżej oczekiwań w Gdyni. 

Zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji i w pełni rozumiemy Wasze niezadowolenie po wynikach w Gdyni. Sami odczuwamy sportową złość, chcąc jak najszybciej zrehabilitować się za domowe niepowodzenia. 

Zapewniamy, że zależy nam na jak najmocniejszym wsparciu z Waszej strony. Również jak Wy, tak i wszyscy w drużynie i całym Klubie chcemy, by dzień meczowy przed własną publicznością był zawsze piłkarskim świętem i kończył się zdobyciem trzech punktów.

Nie mamy zamiaru pozostawać bez reakcji na Wasz list, dlatego chcielibyśmy zaprosić przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o aktualnej sytuacji i wspólnych oczekiwaniach.

Obecnie skupieni jesteśmy na przygotowaniach do niedzielnego meczu z Odrą w Opolu, dlatego liczymy na zrozumienie i uzgodnienie dogodnego terminu na wspomniane spotkanie po najbliższym meczu wyjazdowym.
 
Zarząd, sztab szkoleniowy i zawodnicy Arki GdyniaPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia