21.06.2020

Grali wypożyczeni

W 27. kolejce 2. ligi mogliśmy oglądać grę 7 zawodników wypożyczonych z Arki. Zwycięstwa odniosły drużyny Bartosza Nowickiego i Norberta Hołtyna.

Bartosz Nowicki
(Znicz Pruszków) grał do 71 min. (zmiana) i otrzymał żółtą kartkę w meczu ze Skrą Częstochowa. Był to jego 7 mecz w barwach drużyny z Pruszkowa, do której dołączył w przerwie zimowej. Znicz wygrał ze Skrą 2:1, chociaż do przerwy przegrywał 0:1 i dzięki zdobytym 3 pkt. przesunął się na 13. miejsce w ligowej stawce.

Trzech zawodników wypożyczonych do Gryfa Wejherowo wystąpiło w zakończonym wynikiem 1:2 meczu na własnym boisku z Górnikiem Łęczna. Jakub Pek i Szymon Nowicki rozegrali po 90 minut, a Mariusz Sławek grał do 66 minuty. Gryf z 14 pkt. na koniec zajmuje 18. pozycję w tabeli.

Jakub Pek

Szymon Nowicki

Mariusz Sławek

Naszych zawodników oglądaliśmy także w meczu Bytovia - Olimpia Elbląg (1:0). Michał Bednarski i Oskar Ryk (obaj Olimpia Elbląg) rozegrali całe spotkanie, a Norbert Hołtyn (Bytovia) pojawił się na murawie w końcówce. W 90 min. zmienił on Piotra Giela. W tabeli Olimpia jest na 5. miejscu (44 pkt.), a Bytovia plasuje się "oczko" niżej (43 pkt.).

Oskar Ryk
Oskar Ryk

Michał Bednarski

Norbert Hołtyn

Kolejne mecze naszych wypożyczonych zawodników już w następny weekend (27-28 czerwca).